Biznesa plāns 2020: kādiem mērķiem Tev var noderēt aizdevums?


Foto: Shutterstock.com
Biznesa izaugsmei ir vienlīdz nepieciešama veiksmes deva un rūpīga plānošana, tāpēc par uzņēmuma izdevumiem jaunajā gadā jāsāk domāt krietni pirms Vecgada vakara. Viens no svarīgākajiem izdevumu aspektiem ir investīcijas – neatkarīgi no uzņēmuma izmēriem un darbības nozares, tam ir vajadzīgi ieguldījumi ar lielu atdevi. Uzzini šajā rakstā, kādas investīcijas 2020. gadā attaisnosies, un kāpēc ātrais aizdevums var noderēt arī uzņēmējiem!

Klientu vadības sistēma jeb CRM

CRM (no angļu val. “Customer Relations Management) ir klientu attiecību pārvaldības sistēma, kas analizē un nodrošina efektīvu uzņēmuma komunikāciju ar klientiem. Ar CRM palīdzību var radīt 24/7 pieejamo datubāzi, kurā ietilpst pilna informācija par sadarbību ar visiem klientiem visās uzņēmuma nodaļās. Pateicoties klientu vadības sistēmai, uzņēmums iegūst:

 • integrētu komunikācijas sistēmu, kas izslēdz pārpātumus un nesaskaņotas darbības;
 • potenciālu klientu ģenerēšanas rīku;
 • precīzu mērķauditorijas noskaidrošanu sociālajos tīklos, Google AdWords, ziņu portālos, blogos u.tml.;
 • parocīgos informācijas paneļus, kas apkopo visus uzdevumus, līgumus, pasūtījumus, zvanus u.c. par dažādiem periodiem, reģioniem u.tml.


Foto: Shutterstock.com

Darbinieku motivēšana

Uzticīgi un efektīvi darbinieki ir ikviena uzņēmuma asinsrite, un nemitīga personāla maiņa negatīvi ietekmē kopējo biznesa performanci. Tas attiecas ne tikai uz augstā līmeņa vadību, bet arī uz vidējā posma vadītājiem un izpildītājiem. Darbinieki, kas vairākus gadus strādā vienā uzņēmumā, labāk pārzina biznesa specifiku un ir ieinteresēti saglabāt savu darba vietu – ar nosacījumi, ka Tu piedāvā atraktīvos bonusus.

Darbiniekus motivē ne tikai darba alga, lai gan par tās atbilstību nozarei, pieredzei un inflācijai arī nevajadzētu aizmirst. Efektīvākie bonusi, kas spēj noturēt kvalificētos darbiniekus, ir:

 • veselības apdrošināšana;
 • elastīgais darba grafiks ar iespēju daļu darba pildīt no mājām;
 • iespēja pilnveidot savas prasmes, izejot apmācības;
 • drošība par savu darba vietu pēc dekrēta atvaļinājuma un iespēja apvienot darbu ar bērna kopšanu.


Foto: Shutterstock.com

Jauna tehnika

Daudzās nozarēs galvenais darba rīks mūsdienās ir dators, un datora veiktspēja lielā mērā nosaka darbinieka efektivitāti. Parūpējies par to, lai jaunajā gadā nevienam darbiniekam nevajadzētu zaudēt laiku datora ķibeļu dēļ.

Atjaunojot datoru klāstu uzņēmumā, nevajadzētu aizmirst arī par programmatūru, īpaši, ja strādā multimediju vai dizaina nozarē – kvalitatīva grafika un video mūsdienās nav iespējami bez investīcijām labākajās programmās.

Tas pats attiecas arī uz citu tehniku – ja Tavs bizness nodarbojas ar preču vai pārtikas ražošanu, jaunais gads ir īstais laiks novecojošo iekārtu nomaiņai.

Starptautisko tirgu iekarošana

Ikvienam biznesam jāatrod sava niša, taču pēc pāris gadiem pat labākais biznesa plāns var ciest neveiksmi, ja uzņēmums nevēlas pamest komforta zonu. Vietējais tirgus ir tikai pirmais solis biznesa attīstībā, un eksporta un ārzemju kontaktu trūkums var nopietni kaitēt izaugsmei ilgtermiņā. Lai par Tavu uzņēmumu zinātu ne tikai vietēji klienti un konkurenti, bet arī potenciālie ārzemju partneri, 2020. gadā ieguldi naudu sava zīmola atpazīstamības veicināšanai. Piedalies:

 • starptautiskajās izstādēs;
 • konferencēs;
 • nozares semināros u.c.

Laba iespēja pacelt biznesu jaunā līmenī ir iesaistīties Eiropas Savienības projektos. Pārrobežu sadarbība, atbalsts mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, zaļās politikas veicināšana, reģionu kohēzija – arī Tavs uzņēmums noteikti var iesaistīties kādā no daudzajiem ES projektiem.

Ātrais aizdevums biznesam – iespēja uzņemt apgriezienus

Veiksmīgs bizness nav iedomājams bez pastāvīgas izaugsmes, bet izaugsmes nosacījums ir ieguldījumi. Investēt biznesā paša iekrājumus ir nedz finansiāli prātīga, nedz lietderīga ideja – uzņēmēja un uzņēmējdarbības līdzekļi nepavisam nav sinonīmi. Biznesa attīstībai un jauno tirgu iekarošanai var būt noderīgs kredīts – gan specializētais aizdevums biznesa vajadzībām, gan ātrais aizdevums internetā. Kredīta līdzekļus var izmantot:

 • aprīkojuma un tehnikas iegādē;
 • darbinieku apmācībā;
 • jauno telpu īrei;
 • apgrozamo līdzekļu palielināšanai;
 • darba braucienu vajadzībām: komandējumiem, dalībai semināros un konferencēs u.tml.


Foto: Shutterstock.com

Mūsdienās kredīts biznesam un ātrais aizdevums ir līdzīgi pieteikšanās ziņā, jo visi nebanku aizdevumi tagad ir pieejami internetā. Galvenās atšķirības starp abiem kredītu veidiem ir kredītlimita apjoms un saņemšanas nosacījumi:

 • ātrais kredīts parasti pieejams ar mazāku kredītlimitu nekā aizdevums biznesa vajadzībām;
 • ātrais aizdevums tiek piešķirts uz mazāku termiņu;
 • biznesa aizdevums kredītlimits ir atkarīgs no uzņēmuma apgrozījuma un uzņēmējdarbības pieredzes;
 • ātrais aizdevums tiek izsniegts, pamatojoties uz aizņēmēja-fiziskās personas, nevis uzņēmuma, maksātspēju un kredītvēsturi.

Modernam uzņēmējam var noderēt gan aizdevums biznesam, gan ātrais kredīts, jo visu nosaka situācija un šībrīža vajadzības. Reizēm neliela pieredze un mazs apgrozījums liedz uzņēmējiem pieeju biznesa kredītiem, bet tās ir pārvaramas grūtības – ātrais aizdevums nodrošina iespēju operatīvi aizņemties samērā nelielas summas. Ātrais kredīts ietilpst nebanku aizdevēju produktu portfelī, tāpēc aizdevumu biznesa vajadzībām meklē tiešsaistē!

Ātrais aizdevums Taviem biznesa mērķiem un ikdienai

Nebanku kredītdevējs VIA SMS piedāvā dažādu ātro aizdevumu veidus, kas vienlīdz labi piemēroti fizisko personu un biznesa vajadzībām. Ja papildu nauda jāatrod nekavējoties, Tev var noderēt VIA SMS:

 • elastīgais aizdevums – vecais labais ātrais kredīts tagad pieejams ar draudzīgākiem atmaksas nosacījumiem. Kredītu var atmaksāt vai nu pēc 30 dienām, vai vairāku mēnešu garumā, atkarībā no aizņēmēja finanšu iespējām;
 • naudas aizdevums – patēriņa kredīts ar fiksētiem ikmēneša maksājumiem, parocīgs aizņēmējiem, kuri jau pieteikšanās brīdī vēlas skaidri zināt aizdevuma atmaksas grafiku;
 • kredītkarte – Master Card tipa maksājumu karte, ko var izmantot tirdzniecības punktos klātienē un tiešsaistē visā pasaulē.

Ātrais aizdevums no VIA SMS ir pieejams bez galvojuma, ķīlas un biznesa atskaišu iesniegšanas. Ja negribi palaist garām izaugsmes iespējas un meklē operatīvu aizņemšanās variantu, ieskaties VIA SMS mājaslapā!

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi