5 seksīgas Ziemassvētku dāvanas, kas pierāda, ka dodot ir iespējams saņemt


Foto: Shutterstock.com
Teiciens "Dots devējam atdodas" īpaši precīzi pierāda sevi veselīgās, funkcionālās attiecībās, kurās partneri uztur vieglu, rotaļīgu un uzticības pilnu atmosfēru, un Ziemassvētki ir lielisks laiks, lai par to vēlreiz pārliecinātos. Kā? Iegādājoties mīļotajam/-ai karstu Ziemassvētku dāvanu, ko tajā pat pasniegšanas vakarā izmēģināt guļamistabā. Iepazīstieties ar 5 seksīgām un neaizmirstamām dāvanu idejām no seksšopa (pirkt intīmpreces internetā vai klātienes veikalā – tas lai paliek Jūsu ziņā)!

Satīties, sapīties, ļauties, pakļauties

Intīmpreces internetā, ar kurām nekad “nenošausiet greizi”, ir BDSM saites. Iegādājieties 3 saites un iesaiņojiet kā dāvanu bez jebkādiem paskaidrojumiem. Vēlāk, ja dāvanu izsaiņošana notiek kopā ar ģimeni, uzrakstiet viņam SMS ar tekstu: “Vēlāk šos pielietošu uz Tevis. Tev nav variantu.” un ļaujiet viņa iztēlei rosīties. Kad būs pienācis vakars un būsiet palikuši divatā:

 • apsēdiniet viņu uz krēsla;
 • ar vienu saiti sasieniet kopā viņa potītes, ar otru - rokas aiz muguras, ar trešo aizsieniet acis;
 • ķirciniet viņu, stāstot, kā izģērbjaties, ļaujiet viņam klausīties, kā “spēlējaties” ar sevi;
 • skūpstiet un “knibiniet” viņa ķermeni, brīžiem maigi iekožot, līdz nonāksiet pie viņa kājstarpes, sniedziet baudāmu minetu, līdz viņš lūgsies, lai “rāpieties viņam virsū”!

Šī būs neaizmirstama dāvana, un pēc tam, kad atsvabināsiet partneri, Jūs sagaida patiesi kaislīga mīlēšanās.

Slepenais Salaveča “prieciņš”

Ja esat runājuši par prostatas masāžu, bet neesat vēl to vēl izmēģinājuši, veiciet investīciju guļamistabas arsenālā, uzdāvinot partnerim augstas kvalitātes prostatas masāžas ierīci, kas palīdzēs ļauties līdz šim vēl nepieredzētai baudai un sajūtām! Nododieties mīlas priekiem un, kad partneris būs pamatīgi uzbudināts, izmantojiet lielu lubrikanta daudzumu un lēni ieslidiniet anālajā atverē prostatas masāžas ierīci, lūdzot, lai partneris visu laiku saka Jums:

 • kā jūtas;
 • vai ir labi;
 • vai to darīt ātrāk vai lēnāk, apstāties vai pasteigties!

Ja izvēlēsities “brīvroku” rotaļlietu, izmantojiet izdevību izbaudīt partnera īpaši spēcīgo erekciju un jaudīgo orgasmu!

Seksīga guļamistabas slepenā sastāvdaļa

Izveidojiet “pārsteigumu kasti” no dažādām seksa rotaļlietām un BDSM piederumiem vai iegādājieties jau gatavu seksa rotaļlietu komplektu, un, nododoties mīlas baudām, pa vienai vien izmantojiet pieejamās ierīces uz partneri un ļaujiet tās izmantot arī uz sevis! Anālais spraudnis, vibrators, Vartenberga ritenis, locekļa gredzens – ļaujiet vaļu savai erotiskajai iztēlei!

Atkausējoša masāža

Uzdāviniet partnerim masāžas sveci! Sākumā Jūs sagaida neizpratne un viltots “Ee, paldies, cik jauka dāvana!”, bet tad:

 • aizdedziet sveci;
 • aiciniet partneri izģērbties un apgulties;
 • izmantojot izkusušo sveces eļļu, palutiniet partneri ar patīkamu, atkausējošu, erotisku masāžu.

Pēc tam palūdziet, lai partneris to veic Jums, bet pēc pāris masāžas minūtēm palieciet zem gurniem spilvenu un atpletiet kājas nedaudz vairāk nekā tas tipiski būtu masāžas laikā, lai no parastas masāžas nonāktu pie daudz aizraujošākas baudas!


Foto: Shutterstock.com

Orālo labumu grozs ar āķi

Sarūpējiet orālā seksa uzlabošanai piemērotu labumu grozu:

 • lubrikantus ar dažādām garšām;
 • speciālas mentola ledenes;
 • lūpu balzāmus;
 • vibrējošus locekļa gredzenus;
 • metamie kauliņi ar seksa pozām u.c.

Katru vakaru nedēļas garumā partneris drīkst izvēlēties vienu vai divas lietas, ko izbaudīt konkrētajā vakarā, bet šeit ir viens āķis – pirms saņemt savu “baudas kuponu”, viņam par to jāsamaksā, sniedzot baudu Jums. Viltīgi, taču taisnīgi.


Foto: Shutterstock.com

Intīmpreces internetā – lieliska izvēle

Visas augstākminētās dāvanu sastāvdaļas var iegādāties dažādos klātienes intīmpreču veikalos, bet kādēļ iet uz klātienes “tikšanos” ar mulsumu un kautrēšanos, ja to visu var nopirkt internetā? Izmantojiet Supersex piedāvātās iespējas iepirkties ērti, izdevīgi un 100% konfidenciāli jebkurā laikā un vietā! Ienāciet interneta veikalā un sarūpējiet karsto Ziemassvētku dāvanu jau tūlīt!

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums