"Maxima Grupe" pievienojas ANO Globālajam līgumam


foto;avots: PKC
"Maxima Grupe" spērusi nākamo soli ilgtspējas virzienā un kļuvusi par Apvienoto Nāciju organizācijas (ANO) Globālā līguma (United Nations Global Compact initiative) dalībnieci. Pievienojoties šim līgumam, kas darbojas jau 20 gadus, "Maxima Grupe" apņemas atbalstīt desmit Globālā līguma principus cilvēktiesību, vides aizsardzības, darba apstākļu un korupcijas novēršanas jomās, kā arī īstenot 17 ilgtspējīgas attīstības mērķus, kas ietverti ANO Ilgtspējīgas attīstības stratēģijā līdz 2030. gadam.

"Pievienojoties Globālā līguma kustībai, mēs ne tikai ievērojam savas saistības pret investoriem un sabiedrību, bet arī cenšamies turpināt stiprināt grupas uzņēmumu korporatīvo atbildību. Vērtības, ko veicina šī kustība, man un manai komandai ir svarīgas, un mēs tajās vēlamies dalīties," norāda “Maxima Grupe” vadītāja Jolanta Bivainīte.

“Mēs strādājam, lai ilgtspējīgas uzņēmējdarbības principi ik dienu tiktu ieviesti visos “Maxima Latvija” darba procesos, tostarp rūpējoties par darbiniekiem, godīgas konkurences veicināšanu un sniedzot atbalstu vietējām kopienām. Videi draudzīgus risinājumus esam ieviesuši, gan pilnveidojot iekšējos procesus, gan izmantojot jaunākās tehnoloģijas un risinājumus jauno veikalu būvniecībā un esošo atjaunošanā. Esam pagodināti pievienoties Globālā līguma kustībai un kļūt par atbildīgas uzņēmējdarbības vēstnešiem,” komentē “Maxima Latvija” valdes loceklis Jānis Vanags.

ANO Globālais līgums ir lielākā brīvprātīgā korporatīvās ilgtspējas kustība, kas pastāv kopš 1999. gada. Šajā kustībā piedalās vairāk nekā deviņi tūkstoši uzņēmumu, kā arī nevalstiskas organizācijas un akadēmiskās institūcijas no vairāk nekā 160 valstīm.

Papildu informācija

"Maxima Grupe" pieder mazumtirdzniecības veikalu tīkli "Maxima" (Baltijas valstīs), "Stokrotka" (Polijā), "T-Market" (Bulgārijā) un pārtikas e-tirdzniecības platforma "Barbora", kas darbojas Lietuvā un Latvijā. 

"Maxima Grupe" apgrozījums 2019. gada pirmajos sešos mēnešos salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn pieauga par 23,9% un sasniedza 1,9 miljardus eiro. Konsolidētā EBITDA sasniedza 142 miljonus eiro. Grupa fiksētajos aktīvos investēja vairāk nekā 49 miljonus eiro.

"Maxima Grupe" pieder holdingam "Vilniaus Prekyba", kas ir viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijas valstīs un Centrālās un Austrumeiropas reģionā.

Vairāk par ANO Globālo līgumu: www.unglobalcompact.or, desmit Globālā līguma principiem: https://www.unglobalcompact.org/principle, 17 ilgtspējīgas attīstības mērķiem: https://www.un.org/17sdg.

 

“Maxima Grupe”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli