Eksportspējīgāko uzņēmumu trijniekā iekļūst AS "Balticovo"

2019. gada 6. decembrī
Vakar, 5. decembrī, Melngalvju namā tika noskaidroti konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2019" laureāti - uzņēmumi, kas ir parādījuši labākos sasniegumus eksportā, radījuši kvalitatīvus produktus pašmāju tirgum vai izstrādājuši lieliskus rūpnieciskā dizaina paraugus.

Kategorijā "Eksportspējīgākais komersants" lielo un vidējo komercsabiedrību grupā pirmo vietu ieguva kokvilnas higiēnas produktu ražotājs "iCotton", otrajā vietā ierindojās uzņēmums "Kreiss", kas nodrošina kravu pārvadājumus pa autoceļiem, bet trešo vietu ieguva olu un olu produktu ražotājs "Balticovo".

Konkursa pirmās un otrās vietas ieguvēji saņēma iespēju piedalīties apmaksātos darījumu braucienos, savukārt AS “Balticovo” kā trešās vietas ieguvējs - apmaksātu reklāmas laukumu kādā no LIAA informatīvajiem materiāliem. Turklāt visi pirmo trīs vietu ieguvēji iegūst arī tiesības izmantot konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2019" laureāta zīmi uz savu produktu iepakojumiem un informatīvajos materiālos.

AS “Balticovo” komunikācijas un attīstības direktors Toms Auškāps atklāj: “Esam patiesi gandarīti par sasniegtajiem rezultātiem. Ir noiets tāls ceļš produkcijas piedāvājuma paplašināšanā, ko acīmredzami novērtē arī citviet pasaulē. Mums kā ražotājam ir svarīga pircēju uzticības iemantošana kā vietējos, tā tālākos tirgos, tādēļ piedāvājam nemainīgi labu produktu klāstu, pastāvīgi nākot klajā ar jaunām idejām piedāvājuma paplašināšanā un uzlabošanā, vienlaicīgi kļūstot arī atbildīgākiem pret vidi.”

Uz laureātu sveikšanas ceremoniju bija ieradusies arī bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga, pēc kuras iniciatīvas konkurss pirms 15 gadiem tika izveidots. Konkursu "Eksporta un inovācijas balva" rīko LIAA sadarbībā ar Ekonomikas ministriju. Konkursā tiek godināti uzņēmēji, kam labi veicies eksportā, kā arī tie, kuri pašmāju tirgū piedāvājuši ko jaunu, inovatīvu un īpaši rūpnieciski dizainētu.

Par AS "Balticovo"

AS "Balticovo" ir lielākais olu un olu produktu ražotājs Ziemeļeiropā ar 47 gadu nozares pieredzi. Tā pamatdarbība ir vistu olu, olu pulvera, olu šķidrās masas, vārītu vistu olu bez čaumalas, vārītu kapātu olu ražošana un realizācija. "Balticovo" ir orientēts uz darbību Latvijas un starptautiskos tirgos un eksportē ap 70% no saražotās produkcijas. Produkcija tiek eksportēta uz Eiropas valstīm, to skaitā citām Baltijas valstīm, Skandināvijas valstīm, Vāciju, Nīderlandi, Beļģiju, Austriju, Franciju, Itāliju, Poliju, Čehiju, Slovākiju, Slovēniju, Ungāriju, Rumāniju un Bulgāriju, kā arī uz Ziemeļameriku, Japānu, Vidusāziju, Āfrikas un Tuvo austrumu valstu reģionu. 2019. gadā investēti 10 miljoni eiro ārpus sprosta dēto olu ražošanas palielināšanā, lai apmierinātu augošo pieprasījumu eksporta tirgos. Uzņēmuma ražotne un filiāles atrodas Iecavā, Madonā un Daugavpilī, un tas ir saņēmis VARAM atzinību par ilgtspējīgu pieeju uzņēmējdarbībai un nozīmīgu reģiona attīstības virzīšanu, kā arī atkārtoti atzīts par vienu no labākajiem darba devējiem Zemgales reģionā.

AS "Balticovo"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli