Mintos pārsniedz EUR 4 miljardu slieksni tiešsaistes ieguldījumu aizdevumos


foto;www.mintos.com
Šogad Mintos dubultojis aizdevumu ieguldījumu apjomu, gada izskaņā pārsniedzot EUR 4 miljardu atzīmi, pateicoties vairāk nekā 220 000 individuālo investoru ieguldījumiem aizdevumos. Uzņēmums šogad trīskāršojis savu darbinieku komandu, nodrošinot 180 darba vietas četros birojos Eiropā, kā arī pārvācies uz jaunu galveno biroju Rīgā.

Latvijas finanšu tehnoloģiju startup veiksmes stāsts Mintos šogad pieredzējis straujāko investoru skaita un aizdevumos ieguldīto līdzekļu apjoma palielināšanos uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē. Šī gada sākumā aprīlī Mintos sasniedza EUR 2 miljardu atzīmi un vēlāk augustā - EUR 3 miljardu aizdevumos ieguldīto līdzekļu apjomu.

“Visi Mintos sasniegumi šogad liecina, ka investori visā pasaulē arvien vairāk interesējas par vienkāršiem, plaši pieejamiem un caurskatāmiem ieguldījumu veidiem,” komentē Mintos vadītājs un līdzdibinātājs Mārtiņš Šulte. “Mēs esam izveidojuši unikālu platformu ar nesalīdzināmu aizdevumu ieguldījumu klāstu. Mūsu mērķis paliek nemainīgs - padarīt ieguldījumus aizdevumos par tikpat izplatītu un pieprasītu ieguldījumu aktīvu tipu kādi ir citi, vēsturiski izplātītāki ieguldījumu aktīvi - uzņēmumu akcijas, nekustamais īpašums u.c. Pateicoties jaunajām tehnoloģijām, redzam, ka tas ātri vien kļūst par realitāti globālā mērogā.”

Kamēr minimālā sākuma ieguldījuma summa Mintos platformā ir vien EUR 10, lielākā daļa investoru pārsniedz EUR 1000 ieguldījumu apjomu jau pirmās nedēļas laikā kopš reģistrēšanās un pirmā aktīvā ieguldījuma. 70% investoru ir ieguldījuši aizdevumos Mintos platformā vairāk nekā EUR 1000. Vidējais Mintos platformas investora ieguldījumu apjoms patreiz ir aptuveni EUR 4700. Kopš Mintos dibināts, piecu gadu laikā investori procentos ir nopelnījuši jau vairāk nekā EUR 70 miljonus.

Aktīvo investoru skaits, kas iegulda aizdevumos ar Mintos platformas starpniecību, pieaug katru dienu. Sākot 2018. gadu ar 43 457 investoriem, 2019. gada janvārī investoru skaits bija jau vairāk kā dubultojies un gada laikā pieaudzis līdz 100 000. 2019. gada izskaņā Mintos platformā jau ir vairāk nekā 220 000 investoru. Mintos investori nāk no 85 dažādām valstīm, savukārt platforma ir pieejama jau septiņās dažādās valodās.

"Modernās tehnoloģijas ļauj mums piedāvāt jaunus pasīvo ienākumu veidus plašākai sabiedrībai," piebilda Mārtiņš Šulte. "Mintos investoru demogrāfija paplašinās - mazāk nekā piecos uzņēmuma darbības gados mums pievienojās jau gandrīz ceturtdaļa miljona cilvēku no pieciem kontinentiem. Mūsu investoru lojalitāte un iesaiste liecina par to, ka inovatīvie, tehnoloģiju virzītie ieguldījumu veidi ir investīciju nozares nākotne."

Pagājušajā nedēļā Mintos saņēma AltFi Awards 2019. gada Alternatīvās Finanšu Platformas balvu un jau ceturto gadu pēc kārtas kļuva par uzvarētāju kategorijā Klientu Izvēle. Kā arī, Mintos ierindojās starp desmit labākajiem uzņēmumiem prestižajā Deloitte Fast 50 visstraujāk augošo uzņēmumu apbalvojuma Rising Star kategorijā.

Par Mintos:

Latvijā radītais finanšu tehnoloģiju startup Mintos, kas savu pakalpojumu tirgū pieteica 2015. gadā, ir globāla tiešsaistes platforma ieguldījumiem aizdevumos, kas nodrošina investoriem iespēju vienkāršā, ērtā un caurskatāmā veidā ieguldīt aizdevumos, ko izsniedz alternatīvo aizdevumu izsniedzēji no visas pasaules. Šobrīd Mintos jau ir kļuvis par lielāko šāda veida aizdevumu platformu pasaulē ar vairāk nekā 220 000 reģistrētiem investoriem no 85 pasaules valstīm. Investoriem pieejamas diversificētas ieguldījumu iespējas, ko piedāvā gandrīz 70 aizdevumu izsniedzēji no 32 valstīm. 2019. gadā Mintos ir trīskāršojis darbinieku skaitu, izveidojot 180 cilvēku lielu komandu, kas strādā Mintos birojos Rīgā, Varšavā, Berlīnē un Viļņā. Vairāk info https://www.mintos.com, LinkedIn, Facebook,Twitter.

 

Vairāk informācijas: faktu lapa un bildes.

 

aģentūra Lejiņa & Šleiers
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli