Masāža, Bluetooth savienojums un ne tikai: ko piedāvā moderna duškabīne?


Foto: Shutterstock.com
Pēc nogurdinošas darba dienas nav daudz lietu, kas pārspētu relaksējošu dušas apmeklējumu. Taču, ja agrāk ar dušošanos sapratām vien nomazgāšanos, šobrīd teju ikviens santehnikas veikals internetā piedāvā duškabīnes ar dažādām ekstrām – sākot ar vairāku zonu masāžu un beidzot ar iebūvētiem skaļruņiem, lai dziedāšanu dušā izbaudītu jaunā līmenī. Turpini lasīt un uzzini, kādi risinājumi atrodami modernās duškabīnēs!

Masāža teju ikvienai ķermeņa zonai

Patīkama ir arī dušošanās parastā duškabīnē, taču īpašas sajūtas (un atsevišķos gadījumos – arī ārstniecisku efektu) sniedz masāžas funkcija. Vērā gan jāņem tas, ka dažādiem duškabīņu modeļiem mēdz būt dažādas masāžas sistēmas – kādā iebūvēta pēdu, bet citā – muguras vai vairāku zonu masāža. Modernākās duškabīnes piedāvā izvēlēties konkrētus ķermeņa masāžas punktus, kā arī ūdens strūklas intensitāti.

Bluetooth savienojums un FM radio – lai mūzika nekad neapstātos

Mūzikas, radio vai podkāstu klausīšanās dušas laikā ir visai ierasts pasākums. Parasti vannas istabā līdzi tiek paņemts viedtālrunis un/vai bezvadu skaļrunis, taču paaugstinātais gaisa mitrums elektroierīcēm var radīt bojājumus (protams, ja vien ierīce nav mitrumizturīga). Lai mūzikas vai raidījumu klausīšanās būtu gan drošāka Tavām elektroierīcēm, gan ērtāka Tev pašam, lieti noderēs duškabīne ar iebūvētu FM radio vai Bluetooth savienojumu.


Foto: Shutterstock.com

Taču esi vērīgs – Bluetooth duškabīnes spēj nodrošināt dažādas funkcijas, piemēram, mūzikas translēšanu no viedierīces, ienākošo zvanu saņemšanu un citas. Tāpēc vienmēr rūpīgi iepazīsties ar duškabīnes specifikāciju un aprakstu – kvalitatīvs santehnikas veikals internetā šajās sadaļās būs pievienojis svarīgāko informāciju.

Apgaismojums, ventilators un spogulis noderēs dažādās situācijās

Ja mazgāšanos pierasts apvienot ar citām skaistumkopšanas un higiēnas procedūrām, piemēram, skrubja uzklāšanu vai skūšanos, duškabīnē lieti noderēs spogulis un apgaismojums. Šī kombinācija arī ļaus pārliecināties, ka pirms izkāpšanas no duškabīnes kārtīgi izskalots šampūns un uz muguras nav palikušas putas no ziepēm vai dušas želejas. Savukārt ventilators nodrošina svaigu gaisu, kā arī palīdz tikt galā ar tvaikiem, kas vannas istabā rada papildus mitrumu un pasliktina redzamību (un tas nav mazsvarīgi, ja skūšanās laikā nevēlies sagriezties vai skrubi uzklāt nevienmērīgi)!

Griestu duša ļauj nomazgāties ērtāk


Foto: Shutterstock.com

Mazgāšanās dušā lielai daļai cilvēku asociējas ar dušas uzgali, kas tiek turēts rokās. Taču ir arī ērtāks risinājums, proti, duškabīnes ar griestu dušas funkciju. Kā jau iespējams noprast pēc tās nosaukuma, šādā duškabīnē ūdens tek no kabīnes griestiem. Šobrīd visizplatītākās ir duškabīnes, kurās pieejama gan griestu, gan rokas duša.

Dažāda veida duškabīnes, tostarp ar iebūvētu radio, Bluetooth savienojumu un visām pārējām šeit uzskaitītajām funkcijām atrodamas viedveikalā 1a.lv. Turpat vari iegādāties arī visu pārējo, kas nepieciešams Tavai vannas istabai, turklāt – par patīkamām cenām un ar piegādi kaut līdz mājokļa durvju slieksnim. Ne velti 98,5% 1a.lv klientu šajā viedveikalā plāno veikt atkārtotu pirkumu – tas ir ātri, ērti un izdevīgi! Pamēģini arī Tu!

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums