2019. GADA WIZZ YOUTH CHALLENGE UZVARĒTĀJI


Wizz Youth challenge winners
Budapeštas Korvina universitātes un Centrāleiropas Universitātes studentu komanda saņem galveno balvu par inovatīvu ilgtspējības koncepciju

Latvijā, 2019. gada 29. oktobrī. Viena no visstraujāk augošajām lidsabiedrībām Eiropā Wizz Air ir paziņojusi WIZZ Youth Challenge uzvarētājus un balvu ieguvējus. WIZZ Youth Challenge ir gadskārtējs lidsabiedrības konkurss universitāšu studentiem, kurā viņi tiek aicināti parādīt savu uzņēmēja ķērienu, kritiskās domāšanas un problēmu risināšanas prasmes, tiekot galā ar īstu uzņēmējdarbības uzdevumu, ko izvirzījusi Wizz Air vadības grupa.

Šogad WIZZ Youth Challenge saņēma rekordlielu komandu pieteikumu skaitu: reģistrējās vairāk nekā 1200 studentu no visām 44 WIZZ tīkla valstīm. Šāgada konkursa uzdevums bija iesniegt un prezentēt inovatīvu ideju, kuru var iekļaut Wizz Air ilgtspējības stratēģijā, lai nodrošinātu, ka WIZZ saglabā Eiropas videi visdraudzīgākās lidsabiedrības stāvokli.

24 no 220 komandām tika uzaicinātas uz Budapeštu, lai konkursa pusfinālā iepazīstinātu ar savām idejām WIZZ vadību. Pusfinālā piedalījās komandas no Ungārijas, Polijas, Serbijas, Nīderlandes, Zviedrijas, Austrijas, Šveices, Apvienotās Karalistes, Dānijas un Latvijas, un to uzdevums bija prezentēt savas idejas WIZZ vadītāju un neatkarīgu ekspertu grupai.

Žūrijas locekļu vidū bija Wizz Air vadītāja vietnieks Stīvens Džonss un korporatīvā vadītāja Mariona Žofruā, kā arī ilgtspējības eksperte Aleksa Antala un Žolts Ābrahāms no „Case Solvers”.

Finālam tika atlasītas četras komandas, bet uzvarētājs varēja būt tikai viens. Komanda „Goldsmith+”, Budapeštas Korvina universitātes un Centrāleiropas Universitātes Ungārijā studentu grupa, ieguva pirmo vietu ar vienkāršu, bet radošu risinājumu, kas piedāvāja pasažieriem iespēju, izmantojot Wizz Air pašreizējo biļešu iegādes platformu, vairākos videi draudzīgos veidos kompensēt personiski izraisīto ogļskābās gāzes izplūdi. Grupas ideja ietvēra arī vides fonda dibināšanu un ieinteresētu un videi draudzīgi orientētu „Zaļo vēstnieku” pasažieru kopienas izveides stratēģiju.

Veiksmīgajiem pirmās vietas ieguvējiem piešķirtā balva ir neierobežoti ceļojumi veselu gadu Wizz Air plašajā vairāk nekā 700 maršrutu tīklā uz 152 galamērķiem. Komandas, kas ieguva otro un trešo vietu, saņēma bezmaksas biļetes lidojumam turp un atpakaļ pašizvēlētā WIZZ maršrutā.

Wizz Air vadītāja vietnieks un rīkotājdirektors Stīvens Džonss sacīja: „2019. gada WIZZ Youth Challenge pusfināls un fināls bija patiesi veiksmīgs un iedvesmojošs notikums, kurā vairāk nekā 80 talantīgiem universitāšu studentiem no visas Eiropas bija iespēja stādīt priekšā savus svarīgas pasaules problēmas risinājumus, vienlaikus saņemot noderīgus padomus un ieteikumus no Wizz Air vadības un ilgtspējības ekspertiem.

Ilgtspējība vienmēr ir WIZZ dienaskārtības degpunktā, un mēs nepārtraukti meklējam jaunas iniciatīvas, lai saglabātu savu Eiropā videi visdraudzīgākās lidsabiedrības stāvokli. Runājot par vides un mūsu lidsabiedrības nākotnes veidošanu, mēs uzskatām, ka no nākamajām paaudzēm var daudz mācīties, un mēs nepacietīgi vēlamies iekļaut šīs iniciatīvas savos ilgtermiņa plānos.”

Konkursa uzvarētāji „Goldsmith+” sacīja: „Dalība 2019. gada WIZZ Youth Challenge bija lielisks piedzīvojums! Ļoti profesionāla organizācija, patiesi atbalstoša žūrija un darbinieki, un atšķirībā no dalības daudzos citos tematisko pētījumu konkursos šeit mēs saņēmām izsmeļošas atsauksmes pēc katras konkursa kārtas. Esam pateicīgi par iespēju piedalīties, kā arī par satriecošo pirmās vietas balvu — mēs jau ar sajūsmu plānojam ceļojumus!

Par Wizz Air

Wizz Air ir lielākā zemizmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas ekspluatē 120 lidmašīnu Airbus A320, Airbus A321 un Airbus A321neo parku un no 25 bāzēm piedāvā lidojumus vairāk nekā 700 maršrutos, savienojot 152 galamērķus 44 valstīs. Wizz Air vairāk nekā 4500 aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par vairāk nekā 38 miljonu pasažieru izvēli pēdējo 12 mēnešu laikā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ, un uzņēmums ir iekļauts indeksos FTSE 250 un FTSE All-Share Indices. Wizz Air ir reģistrēta saskaņā ar Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA) Ekspluatācijas drošības auditu (IOSA), kas ir lidsabiedrību drošuma atzīšanas etalons visā pasaulē. Pasaules vienīgā lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūra airlineratings.com nesen ir nosaukusi uzņēmumu par vienu no desmit visdrošākajām lidsabiedrībām pasaulē, un par 2019. gada lidsabiedrību to ir atzinis Air Transport Awards — vienīgais starptautiskais apbalvojums, kas tiek piešķirts gada izcilniekiem aerokosmiskajā nozarē vissvarīgākajās kategorijās. Šveices lidsabiedrību informācijas dienesta CH-AVIATION jaunākie dati liecina, ka Wizz Air avioparks ir viens no jaunākajiem pasaulē.


 

Wizz Air
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums