SES apgrozījums deviņos mēnešos EUR 1 miljards 433,5 miljoni


SES_rezultāti_preses_foto.
Pasaules vadošā satelītu operatora SES, kura viena no telestacijām atrodas arī Rīgā, apgrozījums 2019. gada deviņos mēnešos ir EUR 1 miljards 433,5 miljoni, kas ir par 3,6 % mazāk salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo laika periodu.

SES grupas peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas (EBITDA) šī gada janvārī septembrī ir EUR 889,6 miljoni, kas ir par 6,6% mazāk salīdzinoši ar iepriekšējā perioda deviņu mēnešu rādītājiem.

Uzņēmuma biznesa vienības SES Video apgrozījums deviņos mēnešos ir EUR 904, 5 miljoni, savukārt biznesa vienības SES Networks apgrozījums ir EUR 529 miljoni, kas ir 5, 1% palielinājums salīdzinot ar periodu gadu iepriekš.

Orbitālo satelītu operatora SES satelītu flotes izplatīto TV kanālu skaits 2019. gada deviņos mēnešos palielinājies par 3% salīdzinoši ar iepriekšējā gada attiecīgo laika periodu un patlaban kopumā ir 8219 TV kanāli.

SES pārraidīto ultra augstas izšķirtspējas Ultra HD TV kanālu skaits periodā palielinājies par 13%, savukārt augstas izšķirtspējas HDTV pārraidīto kanālu skaits periodā palielinājies par 3% un patlaban SES pasaulē nodrošina 2867 HDTV un 45 Ultra HD TV kanālu pārraidi.

 

Sekojiet mums

Twitter: https://twitter.com/SES_Satellites

Facebook: https://www.facebook.com/SES.YourSatelliteCompany

YouTube: http://www.youtube.com/SESVideoChannel

Emuārs: https://www.ses.com/news/blogs

SES ziņojumi un vadlīnijas ir pieejamas tīmekļa vietnē https://www.ses.com/news/whitepapers

Par SES

SES ir pasaules vadošais satelītu operators ar vairāk nekā 70 satelītiem divās dažādās orbītās: ģeostacionārajā zemes orbītā (GEO) un vidējā zemes orbītā (MEO). Tas nodrošina dažādus klientus ar video izplatīšanas un datu savienojamības pakalpojumiem globālā mērogā, izmantojot divas biznesa vienības: SES Video un SES Networks. SES Video sasniedz vairāk nekā 355 miljonu TV mājsaimniecību, izmantojot Direct-to-Home (DTH) platformas un kabeļu, zemes un IPTV tīklus visā pasaulē.

SES Video nodrošina pilnu novatorisku pakalpojumu klāstu gan lineārai, gan digitālajai izplatīšanai galapatērētājiem, kā arī ASTRA satelītu sistēma, kurai ir vislielākais DTH televīzijas pieslēgums Eiropā. SES Networks nodrošina globāli pārvaldītus datu pakalpojumus, savienojot cilvēkus dažādās nozarēs, tostarp telekomunikācijās, jūras, aeronavigācijas un enerģētikas jomā, kā arī valdības un publiskā sektora iestādes visā pasaulē. SES Networks portfolio ietver GovSat, 50/50 publiskā un privātā sektora partnerību starp SES un Luksemburgas valdību, un šodien tā ir vienīgā neģeostacionārā sistēma, kas piegādā fiber-like platjoslas pakalpojumus. Papildu informācija pieejama www.ses.com

 

 

SES Baltijā
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums