"Wizz Air ir informēts par iespējamu gaisa satiksmes dispečeru plānotu nacionālo streiku Itālijā – 2019. gada 25. oktobr


foto;Wizz Air
"Wizz Air ir informēts par iespējamu gaisa satiksmes dispečeru plānotu nacionālo streiku Itālijā – 2019. gada 25. oktobrī.

Sakarā ar šo informāciju Wizz Air lidojums uz un no Itālijas, visas dienas laikā (rīt, 25. oktobrī), varētu būt kavēts vai traucēts. Jebkuru izmaiņu gadījumā pasažieri tiks informēti ar īsziņu un/vai pa e-pastu, bet Wizz Air iesaka pasažieriem pārbaudīt lidojumu statusa informāciju aviokompānijas vietnē - https://wizzair.com/lv-lv/informacija-un-pakalpojumi/lidojumu-statuss/lidojumu-pasreizejais-statuss#/ vai lietotnē Wizz Air, lai pirms brauciena uz lidostu jūs zinātu lidojuma statusu. Kaut arī šis notikums nav mūsu kontrolē, mēs atvainojamies par iespējamām neērtībām. Mēs aktīvi strādāsim, lai samazinātu iespējamos ceļojuma traucējumus.”

Par Wizz Air

Wizz Air ir lielākā zemizmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas ekspluatē 120 lidmašīnu Airbus A320, Airbus A321 un Airbus A321neo parku un no 25 bāzēm piedāvā lidojumus vairāk nekā 700 maršrutos, savienojot 151 galamērķi 44 valstīs. Wizz Air vairāk nekā 4500 aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par vairāk nekā 38 miljonu pasažieru izvēli pēdējo 12 mēnešu laikā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ, un uzņēmums ir iekļauts indeksos FTSE 250 un FTSE All-Share Indices. Wizz Air ir reģistrēta saskaņā ar Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA) Ekspluatācijas drošības auditu (IOSA), kas ir lidsabiedrību drošuma atzīšanas etalons visā pasaulē. Pasaules vienīgā lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūra airlineratings.com nesen ir nosaukusi uzņēmumu par vienu no desmit visdrošākajām lidsabiedrībām pasaulē, un par 2019. gada lidsabiedrību to ir atzinis Air Transport Awards — vienīgais starptautiskais apbalvojums, kas tiek piešķirts gada izcilniekiem aerokosmiskajā nozarē vissvarīgākajās kategorijās. Šveices lidsabiedrību informācijas dienesta CH-AVIATION jaunākie dati liecina, ka Wizz Air avioparks ir viens no jaunākajiem pasaulē.

Wizz Air
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums