Reaģējot uz tirgus pieprasījumu, OSTBY ražotne paplašināšanā iegulda 300 tūkstošus eiro


OSTBY Factory public. foto
Ņemot vērā arvien pieaugošo tirgus pieprasījumu pēc koka karkasa mājām un moduļiem, OSTBY ieguldījis 300 tūkstošu eiro lielas investīcijas ražotnē ar mērķi palielināt ražošanas apjomus. Uzņēmums veiksmīgi strādā Latvijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Somijas tirgos, izpildot dažādas sarežģītības pakalpojumus profesionāli augstā kvalitātē.

Raivis Ancāns, OSTBY ražotnes valdes priekšsēdētājs: “Lielu daļu no saražotajām koka karkasa un moduļu ēkām veido eksports uz Skandināvijas valstīm. Pēdējos gados šis pieprasījums turpina pieaugt, tāpēc, reaģējot uz tirgus potenciālu, nolēmām investēt ražotnes paplašināšanā, lai varētu palielināt pasūtījumu apjomus. Jau šobrīd esam uzsākuši darbu pie jauniem investīciju projektiem, lai izmantotu maksimāli mūsu kvalitatīvā produkta potenciālu.”

Investīciju projekta ietvaros ir uzbūvēta un aprīkota jauna noliktava ar papildu 700 kv.m platību. Moduļu iekšējai loģistikai iegādāts paaugstinātas celtspējas auto iekrāvējs, kas atvieglo koka moduļu iekšēju transportēšanu un piegāžu uzkraušanu. Šīs ir būtiskas investīcijas ražotnes efektivizācijai un ražošanas apjomu palielināšanai.

Jau šobrīd uzņēmums strādā pie nākamajiem attīstības plāniem, kā vienu no tiem minot ražošanas automatizāciju, kas ir svarīgi, ņemot vērā ierobežoto darbaspēka pieejamību. Nozīmīgs notikums un novērtējums ražotnes darbam ir šogad saņemtais CE sertifikāts, kas apliecina OSTBY ražotnes kvalitāti un procesu atbilstību ES prasībām. Tas paver vēl lielākas iespējas eksportā.

OSTBY ražotne tika izveidota 2005. gadā. Tā galvenais darbības virziens ir koka karkasa māju un moduļu būvniecība. Uzņēmuma produkcijas noieta galvenie tirgi ir Latvija un Skandināvijas valstis. Šobrīd ik gadu ražotne piegādā 20 000 m2 dzīvojamo platību koka karkasa paneļu mājas, kā ari 200-240 koka karkasa moduļu vienības ar pilnu iekšējo un ārējo apdari.

Raivis Ancāns, OSTBY ražotnes valdes priekšsēdētājs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums