"1a.lv": Latvijas reģionos cilvēki maina paradumus, izvēloties iepirkšanos internetā


Ģirts Siliņš
Šogad būtiski pieaudzis pirkumu skaits internetā Latvijas reģionālajās pilsētās, liecina vadošā interneta veikala "1a.lv" dati. Visstraujāk pirkumu skaits internetā šī gada pirmajos astoņos mēnešos ir pieaudzis Rēzeknē, kur ir vērojams kāpums par 88%, kurai seko Daugavpils, Jelgava, Tukums un Liepāja.

“Ja līdz šim interneta veikalu klientu vairākumu veidoja aktīvi rīdzenieki, tad šogad redzam būtiskas izmaiņas. Šis gads iezīmē strauju interneta pirkumu skaita pieauguma tendenci tieši ārpus galvasspilsētas, kas parāda, ka iedzīvotāji visā Latvijā aizvien vairāk novērtē iespēju iegādāties plašu un daudzveidīgu kvalitatīvu preču klāstu par izdevīgām cenām, neizejot no mājas. Viens no būtiskākajiem faktoriem, kas ir veicinājis aktīvāku un plašāku pirkumu veikšanu internetā, ir ne tikai sabiedrības uzticības pieaugums interneta veikaliem, bet arī preču piegādes risinājumu uzlabošanās un daudzveidība, vienlaikus nodrošinot aizvien plašāku teritoriālo pārklājumu. Kopā ar sadarbības partneriem šobrīd saviem klientiem varam piedāvāt efektīvus piegādes risinājumus – arī liela izmēra sadzīves tehnikai, dažādām atpūtas precēm un pat mēbelēm,” stāsta interneta veikala “1a.lv” valdes loceklis Ģirts Siliņš.

Visstraujāk šogad ir augusi mēbeļu kategorija – to pieprasījums internetveikalā “1a.lv” ir trīskāršojies, salīdzinot ar 2018.gadu. Pieprasītākās mēbeles bijušas biroja krēsli un rakstāmgaldi, virtuves plaukti, kā arī virtuves un ēdamistabas krēsli. Tāpat būtiski pieaudzis instrumentu, apdares materiālu, būvniecības un remonta preču pieprasījums.

Savukārt vasaras mēnešos pirkumu skaits ir palielinājies dažādām atpūtas, tūrisma un sporta precēm. Piemēram, šovasar īpaši pieprasīti, salīdzinot ar citām precēm, ir bijuši bērnu un pieaugušo velosipēdi, skrituļslidas, skrituļdēļi un skrejriteņi. Šovasar cilvēki vairāk domājuši arī par drošību, ko parāda ķiveru un aizsargu pieprasījuma pieaugums.

Par “1a.lv”

“1a.lv” ir lielākais interneta veikals Latvijā ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi. “1a” veiksmīgi darbojas arī Igaunijā un Lietuvā vairāk nekā 10 gadus. Pērn "1a" apgrozījums Baltijas valstīs veidoja 77 miljonus eiro, kas ir par gandrīz 30% vairāk nekā gadu iepriekš. Kopējais interneta apmeklētāju skaits Baltijā vienā mēnesī sasniedz 4,4 miljonus.

 

Dace Zaldāte-Rozentāle
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums