Ieguldot 7 milj. eiro, "Baltcom" fiksēto internetu paātrina līdz gigabaitam sekundē

Telekomunikāciju uzņēmums "Baltcom" ieguldījis 6,87 miljonus eiro infrastruktūras uzlabošanā. Par šo summu četru gadu laikā modernizēti agregācijas un interneta tīkli, palielināta tīkla kapacitāte un nodrošināts lejupielādes ātrums līdz gigabaitam sekundē.

“5G laikmetā cīņa par labākā interneta piedāvājumu ir ļoti sīva. Tādēļ pirms laika pieņēmām biznesa lēmumu arvien uzlabot pakalpojumu esošajiem klientiem – ja internets ir stabils un ātrs, nevienam nerodas vēlme meklēt citu piegādātāju,” uzsver “Baltcom” izpilddirektors un valdes loceklis Dmitrijs Ņikitins.

Uzņēmuma vadītājs norāda, ka, uzsākot modernizāciju, identificētas galvenās problēmas – tīkla kapacitātes trūkums un rūteri ar nepietiekamu jaudu. ”Neatkarīgi no pārklājuma, izšķirīgi svarīga ir infrastruktūra, lai patērētājs saņemtu to jaudas apjomu, kas tiek minēts reklāmās. Ja pārklājums ir kvalitatīvs, bet izmantotā rūtera jauda nav pietiekama, lietotājs nevarēs pilnvērtīgi izmantot interneta pieslēgumu,” skaidro D. Ņikitins.

Lai pārliecinātos, ka lietotāja ierīces tehniski spēj nodrošināt datu pārraidi vēlamajā 1 GB/s ātrumā, uzņēmums klientiem piedāvā atbilstošus rūterus (maršrutētājus) ar speciāli “Baltcom” vairāku gadu garumā izstrādātu programmatūru, ņemot vērā Latvijas tirgus un “Baltcom” tīkla specifiku.

Par “Baltcom”

SIA “Baltcom” darbojas no 1991. gada un ir viens no vadošajiem elektronisko sakaru uzņēmumiem Latvijā. Līdz ar internetu un interaktīvo televīziju “Baltcom” piedāvā arī digitālo un OPEN televīziju ar mobilo internetu, kas darbojas jebkurā vietā Latvijā, kā arī elektrību un telefoniju.

“Baltcom” pakalpojumus lieto vairāk nekā 100 000 mājsaimniecības. “Baltcom” īpašnieks ir Luksemburgā reģistrētais uzņēmums “RPAX One S.A.”.

 

SIA “Baltcom”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli