Rietumu Bankas pirmā pusgada darbības rezultāti


foto;www.latviachina.eu
Publicēts Rietumu Bankas un koncerna finanšu pārskats par 2019. gada 2. ceturksni.

Saskaņā ar pārskatu bankas tīrā peļņa šā gada pirmajos sešos mēnešos ir 15,1 miljoni eiro.

Bankas aktīvu apjoms ir 1,7 miljardi eiro (pieaugums pusgada laikā par 10%).

Klientu depozītu apjoms šajā periodā pieaudzis par 22% – līdz 1,3 miljardiem eiro.

Finanšu rādītāji norāda uz bankas darbības efektivitāti. Tā, kapitāla atdeve (ROE) sasniegusi 7,03%, aktīvu atdeve (ROA) – 1,81%.

Banka turpina uzturēt augstu likviditātes seguma rādītāju – 980,95% (normatīvais minimums ir 100%), savukārt kapitāla pietiekamības rādītājs (25,15%) vairāk nekā divas reizes pārsniedz regulatora noteikto normatīvu.

„Pusgada rezultāti atspoguļo nostiprinājušos Rietumu Bankas biznesa izaugsmes tendenci. Pie mums turpina nākt jauni klienti: katru mēnesi atveram kontus desmitiem Latvijas uzņēmumu, kuru vidū ir gan perspektīvas augošas kompānijas, gan savu nozaru – ražošanas, nekustamo īpašumu attīstības, loģistikas u. c. – līderi.

Tas liecina par to, ka pasākumi un plāni, kādus banka neatlaidīgi realizē pēdējā pusotra gada laikā pēc prasību un normatīvu izmaiņām Latvijas finanšu sektorā, ievērojot regulatoru un starptautisko partneru nostāju, ir pareizi.

Mēs joprojām koncentrējamies uz servisa un tehnoloģiju pilnveidošanu, strādājam pie kredītportfeļa attīstības un turpinām nostiprināt savas pozīcijas gan Latvijas, gan vēl plašākā – Eiropas tirgū, kuru arī uzskatām par mūsu mājas tirgu,” saka Rietumu Bankas valdes priekšsēdētājs Rolfs Fulss.

Pilnu pārskata tekstu varat lasīt mūsu mājaslapā.

 

 

Rietumu Banka
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli