"GEFCO" iegādājas "Chronotruck", veicinot digitalizācijas procesu piegādātājiem un pārvadātājiem

"GEFCO Grupa", pasaules līderis komplekso piegādes ķēžu risinājumu jomā un Eiropas līderis automobiļu loģistikā, paziņo par "Chronotruck", uzņēmuma, kas savieno piegādātājus un pārvadātājus, izmantojot inovatīvu digitālo platformu, iegādi. Darījums ir daļa no "GEFCO" stratēģijas, kas paredz izmantot jaunas tehnoloģijas, lai uzlabotu klientu pieredzi un piedāvātu pilnībā digitalizētus pakalpojumus, rezultātā apmierinot pašreizējās un nākotnes loģistikas tirgus prasības.

Uzsākot darbību 2016. gadā, “Chronotruck” mērķis ir piedāvāt uzņēmumiem vislabāko platformu pasūtījumu noformēšanai, vienlaikus samazinot tā dēvētos “tukšos” pārvadātāju braucienus. “Chronotruck” platforma piedāvā biznesa klientiem piekļuvi tuvumā esošiem pārvadātājiem un inovatīvu digitālo pakalpojumu portfeli, tostarp tūlītēju kotēšanas sistēmu, iespēju izsekot sūtījumiem ar navigācijas palīdzību, kā arī pārbaudīt piegādes un saņemt elektroniskos rēķinus. Savukārt pārvadātājiem digitālā platforma piedāvā iespēju optimizēt transporta plūsmas, uzņemot tuvumā esošās kravas un nodrošinot, ka kravas automašīnas var darboties ar pilnu jaudu. Līdz šim “Chronotruck” ir apkalpojis vairāk nekā 9000 klientu.

“GEFCO” sniedz pieredzē balstītas zināšanas par liela apjoma un integrētu loģistiku, savukārt “Chronotruck” nodrošina ātru darbību, tehniskas zināšanas un pieejamību, tādējādi veicinot inovācijas visā klienta pieredzes procesa laikā. “Chronotruck” turpinās darboties kā neatkarīgs uzņēmums un viens no “GEFCO” zīmoliem.

“GEFCO” izpilddirektors Luks Nadāls (Luc Nadal) norāda: „Mēs esam priecīgi sveikt “Chronotruck” darbiniekus un uzņēmuma inovatīvos risinājumus augošajā GEFCO gudro un elastīgo pakalpojumu portfelī. “Chronotruck” zināšanas palīdzēs mums panākt pakāpeniskas izmaiņas mūsu klientu procesos un uzlabot viņu pieredzi, izmantojot digitalizācijas sniegtās iespējas. Tāpat mūsu partnerība palīdzēs samazināt uzņēmuma ietekmi uz vidi, nodrošinot kravas automašīnu darbību ar pilnu jaudu.”

“Šī ir fantastiska iespēja “Chronotruck”,” paziņoja “Chronotruck” izpilddirektors Rūdolfs Āllards (Rodolphe Allard). “Šobrīd “Chronotruck” galvenokārt darbojas Francijā, bet turpmāk mēs ceram apgūt GEFCO spēcīgo tīklu, ģeogrāfisko klātbūtni un piekļūt jauniem klientiem, sākot no tiem, kas darbojas plaša patēriņa preču ražošanas jomā, līdz pat industriālajiem ražotājiem. Esmu pārliecināts, ka mūsu apvienotās stiprās puses radīs efektīvus risinājumus piegādātājiem un pārvadātājiem ar īstu pievienoto vērtību.”

PAR “GEFCO”

“GEFCO” ir pasaules līderis kompleksās piegādes ķēdes risinājumos un Eiropas līderis automobiļu loģistikā. Pamatojoties uz 70 gadu pieredzi un kopā ar 13 000 darbinieku, “GEFCO” izstrādā gudrus, elastīgus risinājumus, lai apmierinātu sarežģītākos piegādes ķēžu izaicinājumus visās rūpniecības nozarēs. Darbojoties 47 valstīs ar spēcīgu globālo partneru tīklu, “GEFCO” apkalpo 300 galamērķus visā pasaulē. 2018. gadā “GEFCO Grupas” koncerna ieņēmumi bija 4,6 miljardi eiro. www.gefco.net

 

 

 

 

 

GEFCO GROUP
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli