ELVI loterijas galvenā balva paliek Ķekavā!

Veikalu tīkla ELVI Lielās vasaras loterijas galvenā balva – automašīna Škoda Fabia, kas visu loterijas norises laiku bija aplūkojama Ķekavas tirdzniecības centrā "Liiba" arī turpmāk paliks šajā pilsētā, jo izlozes galveno balvu ieguvusi Ķekavas novadniece Dzintra Maļinovska. Laimīgo uzvarētāju ar lielo laimestu svinīgi sveiksim 17. jūlijā plkst.12.00 pie tirdzniecības centra "Liiba".

ELVI Lielā vasaras loterija notika no 11.aprīļa līdz 3. jūlijam – tajā varēja piedalīties  veikalu tīkla ELVI pircēji, kas izdarīja pirkumu vismaz 10 eur apmērā un šajā pirkumā iekļāva vismaz 2 akcijas produktus no 80 dažādu zīmolu precēm. Loterijas laikā trīs izlozēs savus saimniekus atrada ne vien jauna automašīna Škoda Fabia, bet arī 5 Elektriskie skrejriteņi Xiaomi MiJia, 5 velosipēdi Merida Crossway, 20 kruīza Tallink dāvanu kartes 150 eur vērtībā, 5 viedpulksteņi Fit Bit Versa un 20 Elvi dāvanu kartes 30 eur vērtībā.  Ar pilnu akcijas uzvarētāju sarakstu var iepazīties šeit https://www.loterijas.lv/loterija/elvi-liela-vasaras-loterija/.

            Nacionālā pārtikas mazumtirdzniecības tīkla ELVI Vasaras loterijas tiek rīkotas jau daudzus gadus un to balvu fonds katru gadu tiek veidots tā, lai veikalu apmeklētājus iepriecinātu gan ar mūsdienīgām un aktuālām lietām, piemēram, dažādām viedierīcēm, gan ar nemainīgi iekārojamiem laimestiem – ceļojumiem un auto.

ELVI
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli