"Getliņi EKO" izsludina konkursu par ilgtermiņa aizņēmuma piesaisti

Uzņēmums "Getliņi EKO" ir uzsācis atklāta konkursa procedūru, kuras ietvaros tiks izvēlēts pretendents ilgtermiņa aizņēmumu par kopējo summu EUR 10'000'000.00 nodrošināšanai. Aizņēmumu paredzēts izmantot, lai līdzfinansētu SIA "Getliņi EKO" uzsākto projektu "Bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādes iekārtas izveide poligonā GETLIŅI".

Aizņēmuma plānotais līguma termiņš ir 6 gadi no Līguma parakstīšanas dienas. Aizņēmuma izsniegšanas periods 2 gadi un 6 mēneši no Aizņēmuma Līguma parakstīšanas dienas. Aizņēmums tiks izmantots pakāpeniski, pēc finansējuma nepieciešamības. Pretendentu piedāvājumi tiek gaidīti līdz 2019. gada 8. augustam plkst. 10.00. Plašāka informācija par atklātā konkursa nosacījumiem: elektronisko iepirkumu sistēmā www.eis.gov.lv e-konkursu apakšsistēmā

Par Getliņi EKO

SIA „Getliņi EKO” ir uzņēmums, kas nodarbojas ar Baltijas lielākā atkritumu poligona „Getliņi” apsaimniekošanu Rīgas rajonā, Stopiņu novadā un īsteno lielāko vides aizsardzības projektu Baltijas valstīs. Vairāku gadu garumā poligonā „Getliņi” veiktās investīcijas atkritumu apsaimniekošanā un elektroenerģijas ražošanā ir apliecinājušas savu efektivitāti, finansiālo atdevi un labvēlīgu ietekmi uz vides saudzēšanu.

SIA „Getliņi EKO”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums