"Kool" piedāvā uzņēmumiem vienkārši kontrolējamu degvielas cenas aprēķina modeli

"KOOL Latvija" uzsāk aktīvu darbību biznesa segmentā, piedāvājot uzņēmumiem iespēju optimizēt un kontrolēt degvielas izmaksas ar vienkāršu un caurspīdīgu degvielas cenu aprēķina modeli. "KOOL Business" piedāvātā degvielas cenošanas modeļa pamatā ir caurspīdīguma princips, un tas atšķiras no tirgū ierastās pieejas, kas balstīta uz konkurentu cenām, tirgus pozīciju un apjoma atlaidēm.

Degvielas vairumtirdzniecības cenas ietekmēt nav iespējams, bet DUS uzcenojumu – var, jo to pamatā veido mazumtirgotāja izmaksas un nodokļi. Tieši šādu pieeju degvielas cenu noteikšanai izmanto Latvijas uzņēmums, piedāvājot saviem klientiem vienkāršu cenas formulu – Kool iepirkuma cena, kurai pievienoti 5 centi par litru degvielas. Līdz ar to “KOOL Business” cenu ietekmē vienīgi degvielas piegādes un iepirkuma cenas svārstības.

Palielinot “KOOL Latvija” DUS tīkla jaudu, šovasar atveram trīs jaunas stacijas Daugavas kreisajā krastā un esam gatavi izteikt pievilcīgāku piedāvājumu arī biznesa segmentam. Mēs uzskatām, ka uzņēmumiem ir svarīgi saņemt vienkārši caurskatāmu un loģisku piedāvājumu. Izvēloties sadarbību ar Kool, mūsu biznesa klienti ik dienu var sekot līdzi tam, kā veidojas degvielas cena un kāda ir Kool uzcenojuma daļa. Esam vietējais uzņēmums, tādēļ zinām, cik būtiski maziem un vidējiem uzņēmumiem Latvijā ir gudra resursu tērēšana – iespēja samazināt saimnieciskos izdevumus, tostarp uzņēmuma degvielas izmaksas ļauj ietaupīto investēt savu biznesa mērķu sasniegšanā, tādēļ man ir patiess gandarījums, ka ar savu cenu politiku varam atbalstīt vietējos uzņēmējus un nodrošināt, ka nauda paliek tepat Latvijā,” stāsta “KOOL Latvija” valdes loceklis Sandis Šteins.

Kā norāda uzņēmuma vadītājs, “KOOL Business” piedāvājums ir spēkā ierobežotu laiku, tāpēc, jo ātrāk uzņēmums uzsāks sadarbību, jo ilgāk tas varēs izmantot īpašos noteikumus un jau šobrīd plānot zemākas degvielas izmaksas 2020. gadam. Plašāka informācija pieejama mājaslapā – https://koolbusiness.lv/.

Tuvākajā laikā “KOOL Latvija” klientiem būs pieejami jau 10 DUS un veikali, kas ievērojami atšķiras no ierastajiem mazumtirgotājiem, piedāvājot uz vietas gatavotus īstus ēdienus gan no Latvijas ražotnēm un zemnieku saimniecībām, gan no pārbaudītiem starptautiskiem zīmoliem. Jaunākās DUS tiks atvērtas Jelgavā un Jūrmalas šosejas malā, piedāvājot vēl izdevīgākas un ērtākas atrašanās vietas uzņēmumiem, kam svarīgi, lai izvēlēto sadarbības partneru DUS būtu pa ceļam.

 

Par “KOOL Latvija”

“KOOL Latvija” dibināts 2016. gada oktobrī, sadarbojoties privātajiem investoriem un “ZGI-3” alternatīvo ieguldījumu fondam, lai radītu un attīstītu jaunu degvielas uzpildes tīklu Latvijā. 2018. gada nogalē par nozīmīgu “KOOL Latvija” kapitāldaļu

“KOOL Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums