WIZZ AIR UZSĀK DIVU DIENU AKCIJU LIDOJUMU REZERVĀCIJĀM


public. foto
Rīgā, 2019. gada 20. maijā. Lielākā zemizmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā Wizz Air, šodien uzsāk 15%* atmaksas akciju. Atgūsti 15% no kopējās rezervācijas cenas (rezervējuma kopējā vērtība, ieskaitot braukšanas maksu un papildu pakalpojumus, kas ir nopirkti aviobiļetes rezervēšanas laikā). 15% atmaksa attiecas uz visiem lidojumiem un visiem galamērķiem. 15% no kopējās cenas līdz 2019. gada 31. maijam tiks atmaksāti Wizz kredītā jūsu WIZZ kontā un līdz 2019. gada 15. septembrim būs pieejami izmantošanai, lai iegādātos Wizz Air aviobiļetes. Ceļošanas periods nav ierobežots. Akcija neattiecas uz Wizz Plus un rezervējumiem, kas ietver Wizz Flex un grupu rezervējumiem. Akcija notiek 2019. gada 19. un 20. maijā no pulksten 00.00 līdz 23.59. pēc Centrāleiropas laika.

* 15 % attiecas uz kopējo cenu (rezervējuma kopējā vērtība, ieskaitot braukšanas maksu un papildu pakalpojumus, kas ir nopirkti aviobiļetes rezervēšanas laikā). 15 % atmaksa attiecas uz visiem lidojumiem un visiem galamērķiem. Šī akcija notiek 2019. gada 19. un 20. maijā no pulksten 00.00 līdz 23.59 pēc Centrāleiropas laika. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis piedāvājums nav nododams citam un attiecas tikai uz individuāliem, nevis grupu rezervējumiem. Šo piedāvājumu nevar apvienot ar citām akcijām, kas ietekmē aviobiļešu cenu. Ja tiek izpildīti akcijas kritēriji, 15 % no kopējās cenas līdz 2019. gada 31. maijam tiks atmaksāti Wizz kredītā jūsu WIZZ kontā un līdz 2019. gada 15. septembrim būs pieejami izmantošanai, lai iegādātos Wizz Air aviobiļetes. Atmaksa tiek veikta tikai jūsu, nevis kādā citā Wizz kontā. Atmaksu nevar pārvērst naudā. Atmaksas tiek veiktas tikai par pabeigtiem lidojumiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka rezervēšanas laikā www.wizzair.com atmaksājamā summa nav norādīta. Tiek piemēroti WIZZ kontu noteikumi un nosacījumi. Akcija neattiecas uz Wizz Plus un rezervējumiem, kas ietver Wizz Flex.

Par Wizz Air

Wizz Air ir lielākā zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas pašlaik ekspluatē 112 lidmašīnu Airbus A320 un A321 parku un no 25 bāzēm piedāvā lidojumus vairāk nekā 650 maršrutos, savienojot 146 galamērķi 44 valstīs. Wizz Air vairāk kā 4,500 aviācijas speciālistu lielais kolektīvs nodrošina izcilu servisu un ļoti zemas biļešu cenas, Wizz Air kļūstot par 34 miljonu pasažieru izvēli 2018. gadā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ, un uzņēmums ir iekļauts indeksos FTSE 250 un FTSE All-Share Indices. Wizz Air ir reģistrēta saskaņā ar Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA), Ekspluatācijas drošības auditu (IOSA), kas ir lidsabiedrību drošuma atzīšanas etalons visā pasaulē. Uzņēmums nesen saņēma visaugstāko septiņzvaigžņu drošuma novērtējumu no pasaules vienīgās drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūras airlineratings.com, kā arī Air Transport Awards to ir atzinis par 2019. gada lidsabiedrību.

Wizz Air
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana