"McDonald’s" attīstības licences turētāja "Premier Capital" peļņa pirms nodokļiem 2018.gadā sasniedz 23 miljonus eiro


public. foto
Maltā bāzētā uzņēmumu grupa "Premier Capital", kas ir "McDonald’s" attīstības licences turētājs sešos Eiropas tirgos, 2018.gadā sasniedza 23 miljonus eiro peļņu pirms nodokļu nomaksas. Tas ir būtisks pieaugums pret 2017.gada rādītājiem, kad uzņēmuma peļņa bija 20 miljoni eiro.

Grupas apgrozījums pagājušajā gadā pieauga par 11,5%, ieņēmumiem sasniedzot 294 miljonus eiro. “Premier Capital” apkalpoto viesu skaits pieauga par septiņiem miljoniem, salīdzinot ar 2017.gadu, un pērn 8000 darbinieku lielā komanda 146 restorānos Igaunijā, Grieķijā, Latvijā, Lietuvā, Maltā un Rumānijā, apkalpoja 119 miljonus viesu, sasniedzot jaunu viesu skaita rekordu.

2018.gadā uzņēmums piedzīvoja izaugsmi visos tirgos. Visstraujākā izaugsme bija Lietuvā ar +19% pieaugumu pret 2017.gadu, kam seko Grieķija (+13,8%), Rumānija (+11,2%), Igaunija (+9,1%), Latvija (+8,9%) un Malta (+7,5%). “Premier Capital” restorānu tīklu pagājušajā gadā papildināja 10 jauni restorāni: astoņi Rumānijā, viens Lietuvā un viens Grieķijā. Četri restorāni tika slēgti, savukārt, trīs restorānos Baltijā un Rumānijā tika īstenoti nozīmīgi modernizācijas projekti jaunā restorānu koncepta ieviešanai.

Uzņēmuma darbība visos darbības tirgos ir stabila un vērsta uz ilgtspējīgu izaugsmi. Baltijā, Maltā un Rumānijā “McDonald's” ir tirgus līderis nozarē. Pilnveidojot restorānu vidi un viesu pieredzi, tiek pastāvīgi palielināta tirgus daļa un apkalpoto viesu skaits. Pagājušajā gadā, neraugoties uz spēcīgo konkurenci starp vietējiem un starptautiskiem zīmoliem un ekonomiskās vides izaicinājumiem, ir pieaugusi arī “Premier Capital” tirgus daļa un darbības rādītāji Grieķijā.

Šogad “Premier Capital” plāno atvērt 13 jaunus restorānus, īstenojot daļu no uzņēmuma 64 miljonu investīciju programmas ar mērķi izvērst “Premier Capital” piederošo restorānu tīklu Baltijas valstīs, Grieķijā, Rumānijā un Maltā līdz 176 restorāniem 2021.gadā.

“2018.gada veiksmīgie darbības rezultāti ir apliecinājums tam, ka spējam nodrošināt izcilu “McDonald’s” restorānu darbību,” norāda “Premier Capital” izpilddirektors Viktors Tedesko (Victor Tedesco). “Mūsu komanda vairāk nekā jebkad ir apņēmības pilna sniegt “McDonald’s” restorānu viesiem vislabāko pieredzi, un gan viesu skaita pieaugums, gan darbinieku gandarījums būt daļai no “McDonald’s” komandas šo sajūtu iedvesmo. Arī turpmāk mēs atbalstīsim komandu kopīgam darbam, mudināsim dalīties ar zināšanām un pieredzi un izbaudīt tās priekšrocības, ko sniedz mūsu klātbūtne vienlaikus sešos reģionos.”

„Mūsu 2019.gada prioritāte ir vēl ērtāka restorānu vide mūsu viesiem un darbiniekiem. Lai to īstenotu, vienkāršosim ēdienkarti, nodrošināsim daudzveidīgu un izdevīgu piedāvājumu un padarīsim pasūtījumu veikšanu restorānos vieglu un ērtu, turpinot gan aktīvi ieviest jaunākās tehnoloģijas, gan izmantot viedierīču sniegtās iespējas. “Premier Capital” atdeve un ieguldījums pilnībā sakrīt ar “McDonald’s” globālo redzējumu - veidot aizvien labāku “McDonald’s”.”

 

Par “Premier Capital”

Premier Capital plc ir “McDonald’s” attīstības licences turētājs Igaunijā, Grieķijā, Latvijā, Lietuvā, Maltā un Rumānijā. 2019.gada maijā restorānu tīklā ir 148 restorāni, to skaitā vairāki “McDrive” un “McCafe”. Pateicoties uzņēmuma 8300 darbinieku lielajai komandai, gadā tiek apkalpoti vairāk nekā 119 miljoni viesu.

“Premier Capital” ir Maltas kompānijas Hili Ventures Ltd meitas uzņēmums. “Hili Ventures” ir “McDonald’s” un “Apple” partneris, kā arī darbojas loģistikas, inženierzinātņu, nekustamo īpašumu, tehnoloģiju un līzinga jomā. “Hili Ventures” ir pārstāvēts 10 valstīs Austrumeiropā un Ziemeļāfrikā, un uzņēmumā strādā vairāk nekā 9000 darbinieku liela komanda. “Hili Ventures” ir “CMA CGM”, “IBM”, “Konecranes”, “Lenovo”, “Microsoft”, “NCR”, “Peterson”, “Diebold Nixdorf” un daudzu citu globālu zīmolu partneris.

 

“Premier Capital”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums