WIZZ AIR NOSAUKTA PAR GADA LABĀKO ZEMIZMAKSU LIDSABIEDRĪBU CENTRĀLEIROPĀ UN AUSTRUMEIROPĀ


public. foto
WIZZ STJUARTUS GODINA PAR LABĀKO APKALPOŠANU CENTRĀLEIROPĀ UN AUSTRUMEIROPĀ

Wizz Air, vienu no Eiropas visstraujāk augošajām lidsabiedrībām un lielāko zemizmaksu pārvadātāju Centrāleiropā un Austrumeiropā, Centrāleiropas un Austrumeiropas pasažieri ir nosaukuši par 2018. gada labāko zemizmaksu lidsabiedrību Centrāleiropā un Austrumeiropā un piešķīruši apbalvojumu Labākie stjuarti. "The CEESAR Awards". Balvas tika pasniegtas svinīgā ceremonijā Poznaņā.

Šie apbalvojumi, kas ir vieni no svarīgākajiem un prestižākajiem Centrāleiropas un Austrumeiropas aviācijas nozarē, ir atzinība par Wizz Air lieliskajiem sasniegumiem, izcilo apkalpošanu un ievērojamo tīkla paplašināšanu.

Lidsabiedrības izcilais gads tika atzīts arī individuālā līmenī: nozares ekspertu un mediju pārstāvju žūrija nosauca Wizz Air dibinātāju un vadītājs Jožefu Vāradi par „Gada vadītāju Centrāleiropā un Austrumeiropā”.

2018. gadā WIZZ Latvijā ir pārvadājis 626 tūkstošus pasažieru, kas nozīmē 8 % pieaugumu gada laikā. Wizz Air pirmais lidojums no Rīgas notika 2010. gada martā, un kopš tā laika uz Latviju un no tās ar WIZZ ir lidojuši trīs miljoni pasažieru. Lidsabiedrības darbība Latvijā ne tikai nodrošina pieejamas ceļošanas iespējas starp Latviju un pārējo Eiropu, bet arī stimulē vietējo darba tirgu aviācijas un tūrisma nozarē. Latvijā Wizz Air klientu apkalpošanā nodarbina vairāk nekā 70 apkalpes locekļu, nodrošinot izcilu servisu katrā lidojumā. WIZZ Latvijas tīkls sastāv no 13 maršrutiem uz 10 valstīm.

Wizz Air valdes priekšsēdētāja un vadītāja vietnieks Stīvens Džonss sacīja: „Mēs lepojamies, ka mūsu lojālie klienti no Centrāleiropas un Austrumeiropas ir atzinuši mūs par labāko zemizmaksu lidsabiedrību, kā arī lidsabiedrību ar vislabākajiem stjuartiem. 2018. gads bija mūsu līdz šim vislabākais gads Latvijā: mēs pārvadājām vairāk nekā 626 tūkstošus pasažieru un savā čaklajā kolektīvā nodarbinājām vairāk nekā 70 vietējo apkalpes locekļu. Mēs paliekam uzticīgi Latvijai un reģionam un turpinām piedāvāt viszemākās iespējamās cenas, kas vienmēr ir apvienotas ar lielisku apkalpošanu. Mūsu draudzīgās apkalpes ar nepacietību gaida iespēju jūs sveikt kādā no mūsu jaunajām un modernajām lidmašīnām!”

CEESAR AWARDS vadītājs un pasazer.com galvenais redaktors Pavels Cibulaks: „Mēs 15. reizi izvēlējāmies labākās lidsabiedrības, šoreiz ne tikai Polijas debesīs, bet Centrāleiropā. Šajā aptaujā pasažieri no Centrāleiropas un Austrumeiropas apbalvoja labākos pārvadātājus ar aviācijas CEESAR. Vērtējuma pamatā ir to pasažieru viedoklis, kas apliecināja lidojumu. Sadarbība ar partneriem, kas strādā Centrāleiropas un Austrumeiropas tirgos, ļāva sasniegt atlasītu pasažieru grupu, kas patiešām ir ceļojuši konkrētu lidsabiedrību lidmašīnās. Mēs esam vieni no nedaudzajiem rīkotājiem, kas pārbauda vērtējumus, pamatojoties uz to ļaužu viedokli, kas patiešām ir veikuši lidojumu. Tas nosaka piešķirto apbalvojumu īpašo pamatotību un attiecīgi arī lielo nozīmi. Mūsu gadskārtējā aptauja, kas šogad bija nosaukta „The CEESAR Awards”, kopš 2004. gada ir vissvarīgākā aptauja ar apbalvojumiem aviācijas nozarei. Tā patiesi atspoguļo pārbaudītu klientu reālo viedokli un tagad aptver Centrāleiropas un Austrumeiropas pasažierus. Gan gandrīz 40 tūkstoši pārbaudītu balsu, gan nozares ietekmīgāko ieinteresēto pušu klātbūtne svinībās Poznaņā apliecina balsojuma un notikuma nozīmi, kas sniedz ne tikai atzinības brīdi labākajiem, bet arī iespēju visiem dalībniekiem labā atmosfērā tikties ar konkurentiem un sadarbības partneriem. Es vēlos apsveikt Wizz Air ar iegūto 1. vietu „2018. gada labākā zemizmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā” un 1. vietu par labākajiem stjuartiem Centrāleiropā un Austrumeiropā, kā arī uzsvērt, ka nozare augstu vērtē Wizz Air darbību un vadību.”

Par Wizz Air

Wizz Air ir lielākā zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas pašlaik ekspluatē 109 lidmašīnu Airbus A320 un A321 parku un no 25 bāzēm piedāvā lidojumus vairāk nekā 650 maršrutos, savienojot 146 galamērķi 44 valstīs. Wizz Air vairāk kā 4,500 aviācijas speciālistu lielais kolektīvs nodrošina izcilu servisu un ļoti zemas biļešu cenas, Wizz Air kļūstot par 34 miljonu pasažieru izvēli 2018. gadā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ, un uzņēmums ir iekļauts indeksos FTSE 250 un FTSE All-Share Indices. Wizz Air ir reģistrēta saskaņā ar Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA), Ekspluatācijas drošības auditu (IOSA), kas ir lidsabiedrību drošuma atzīšanas etalons visā pasaulē. Uzņēmums nesen saņēma visaugstāko septiņzvaigžņu drošuma novērtējumu no pasaules vienīgās drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūras airlineratings.com, kā arī to nesen par 2017. gada Eiropas lidsabiedrību nosauca Aviation 100, kas ir cienījams gadskārtējs izdevums, kurš izsaka atzinību gada izcilākajiem aviācijas un kosmosa nozares dalībniekiem.

Par pasazer.com un aptauju

Pasazer.com ir galvenais neatkarīgais un ļoti ietekmīgs tiešsaistes medijs, kas ir specializējies aerokosmiskajā un ceļojumu jomā Polijā. Kopš 2004. gada pasažieri izvēlas labākos pārvadātājus, kas darbojas Polijas debesīs. Konkursa galvenā doma un nolūks ir sekot līdzi klientu apmierinātības līmenim. Aptauja ir ieņēmusi īpašu vietu Polijas aviācijas vidē. Tās reputāciju galvenokārt nosaka fakts, ka balvas piešķir pasažieri. Kopš 2010. gada aptauju papildina žūrija, kurā ietilpst aviācijas nozares un valsts iestāžu eksperti, lidostu pārstāvji un žurnālisti. Speciālisti izvēlas labāko komerclidsabiedrību, gada vissvarīgāko notikumu, vadītāju un maršrutu.

Aptaujas partneri bija eSky, Lagardere un CEDC. 2019. gada svinību viesus uzņēma Poznaņas lidosta.

Foto: No kreisās puses uz labo: Pjotrs Travka (tīkla attīstības vadītājs), Andrāšs Rado (korporatīvās komunikācijas vadītājs), Marlena Vojčuka (stjuarte), Joanna Ceslaka (stjuarte) un Stīvens Džonss (valdes priekšsēdētāja un vadītāja vietnieks).

Wizz Air
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli