PrivatBank Juniorskolā māca bērniem rīkoties ar naudu


PrivatBank logo
PrivatBank organizē jaunu grupu Juniorskolā, kur skolēni bez maksas var apgūt zināšanas finanšu jomā, kuras palīdzēs jauniešiem iemācīties jēgpilni rīkoties ar naudu, plānot ienākumus un izdevumus, veidojot ģimenes budžetu, un apgūt uzņēmējdarbības pamatus. Vēl JuniorBank skolā skolēnus iepazīstinās ar finanšu institūciju darbu, to piedāvātajām iespējām un pakalpojumiem.

Aicinām vecākus līdz marta beigām pieteikt savus bērnus Juniorskolā vecumā no 10 līdz 13 gadiem.

Lekciju cikls sāksies 1. aprīlī un notiks Rīgā, Muitas ielā 1, latviešu un krievu valodā.

Nodarbības notiks pēcpusdienās – vienu reizi nedēļā, 8 nedēļu garumā. Katrā grupā būs 15 līdz 25 skolēni.

Anna Svarena, JuniorBank skolas vadītāja: “Kā rāda bankas veiktais pētījums, labklājība galvenokārt valda ģimenēs, kurās saprot, kur un kāpēc tiek tērēta nauda, ģimenēs, kurās notiek finanšu plānošana, analīze un kontrole.
Astoņu gadu laikā JuniorBank skolā mācot bērniem plānot ienākumus un izdevumus, apgūt uzņēmējdarbības pamatus, saprotam, cik nozīmīgu darbu veicam, izskaidrojot finanšu likumsakarības.
Neraugoties uz to, ka tā dēvētā online paaudze (bērni, kas dzimuši laika posmā no 2002. gada līdz 2012. gadam) atrodas nepārtrauktā tiešsaistē internetā, tā ar lielu interesi apgūst ienākošās un izejošās naudas plūsmas un citas finanšu zinības kopā ar bankas speciālistiem, mācās tās pielietot ikdienā un apzinās – jo agrāk sāks, jo lielākus panākumus gūs. Visiem saviem skolēniem mēs novēlam labklājību ģimenēs un uzņēmējdarbībā!”     

Pieteikt bērnu JuniorBank finanšu nodarbībām var ikviens vecāks, bez maksas noformējot Juniora karti savam bērnam. Šī karte kļūs par jūsu atvases elektronisko maciņu, ar kuru viņš varēs norēķināties gan Latvijā, gan ārzemēs, tādā veidā mācoties pielietot dzīvē apgūtās zināšanas par finanšu plānošanu. Karte var būt ērts veids, kā vecākiem piešķirt skolēnam kabatas naudu, piemēram, izmantojot regulāro maksājumu vai pārskaitījumu internetbankā, reizi nedēļā ieskaitīt bērna kartes kontā noteiktu summu. Vecāki var ērti sekot līdzi bērna tēriņiem, izmantojot SMS banku vai internetbanku.
Skolēnus JuniorBank skolai var pieteikt jebkurā PrivatBank filiālē, kā arī zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 80001515.

AS “PrivatBank” pēc aktīvu apjoma ir 12. lielākā kredītiestāde Latvijā. Pēc kapitāla apjoma – 9. lielākā (30.09.2018). Banka privātpersonām un uzņēmumiem nodrošina finanšu pakalpojumus 11 filiālēs visā Latvijā – 6 filiālēs Rīgā un pa vienai Valmierā, Daugavpilī, Rēzeknē, Liepājā un Jelgavā. AS ”PrivatBank” piedāvā plašu finanšu pakalpojumu klāstu, nodrošinot personisku attieksmi, ātru lēmumu pieņemšanu un konkurētspējīgu cenu.

AS "PrivatBank"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli