Fitek Group apgrozījums 2018. gadā palielinājies par 60%, sasniedzot 21,5 milj. eiro


public. foto
Fitek Group, Baltijas un Eiropas finanšu tehnoloģiju un e-rēķinu risinājumu piegādātājs, 2018. gadā sasniedza 21,5 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 60% jeb 8 miljoniem eiro vairāk nekā 2017. gadā. Apgrozījuma pieauguma pamatā - piegādātāju rēķinu aprites un apstiprināšanas sistēmas FitekIN izaugsme, pārdošanas rēķinu apstrādes apjomu pieaugums Baltijā, kā arī ģeogrāfiskā paplašināšanās Balkānos. Drīzumā Fitek Group ieviesīs jaunu rēķinu portālu, kas domāts mazo un vidējo uzņēmumu segmentam.

2018. gadā Fitek Group turpināja paplašināties - gada sākumā uzņēmums iegādājās Lietuvas koncerna SIS kontrolpaketi un pavasarī ieguva daļas Serbijas e-rēķinu un digitālās drukas uzņēmumā New Image. Lielbritānijā uzņēmums tika nodibināts rudenī, piedāvājot piegādātāju rēķinu pārvaldības platformu, kas ir ļoti konkurētspējīga Lielbritānijas tirgū.

Edgars Strazds, Fitek vadītājs Latvijā: “Iepriekšējā gadā mēs spējām vienlaikus augt esošajos tirgos, kā arī ātri paplašināt savu darbību jaunos un augošos tirgos, kas rezultējās apgrozījuma pieaugumā. Aktīvi strādājām un ieguldījām resursus jaunu produktu attīstībā. Pavisam drīz arī Latvijā maziem un vidējiem uzņēmumiem būs pieejams mūsu jaunais produkts - pašapkalpošanās portāls rēķinu pārvaldībai."

Fitek klienti Latvijā ir valsts un pašvaldības iestādes, bankas, apdrošinātāji, līzinga uzņēmumi, lielākie telekomunikāciju, degvielas un elektroenerģijas tirgotāji, komunālo pakalpojumu sniedzēji.

“2019. gadā mēs turpināsim paplašināt savu darbību jaunās valstīs, kā arī plānojam ieguldīt aptuveni vienu miljonu eiro esošo un jaunu produktu attīstībā. Paredzam, ka straujākā izaugsme būs piegādātāju rēķinu segmentā, kur plānojam dubultot savu apjomu,” norāda Maits Soaru (Mait Sooaru), Fitek Group izpilddirektors.

Š.g. pavasarī Fitek Group piedāvās pilnīgi jaunu produktu mazo un vidējo uzņēmumu segmentam - pašapkalpošanās portālu rēķinu pārvaldībai. Jaunais produkts padarīs e-rēķinus pieejamus visiem, ļaujot tos viegli sagatavot, nosūtīt un saņemt. Nelielu skaitu rēķinu uzņēmumiem būs iespēja sagatavot bez maksas. Risinājums būs savienots ar visiem esošajiem e-rēķinu kanāliem, papildus būs iespējams nosūtīt arī starptautiskus e-rēķinus.

Par Fitek Group

Fitek Group ir finanšu tehnoloģiju uzņēmums, kas nodarbojas ar finanšu procesu automatizāciju un e-rēķinu nodrošināšanu, piedāvājot saviem klientiem risinājumus, kas ievērojami ietaupa laiku un līdzekļus, ļaujot koncentrēties uz svarīgāko – savu pamatdarbību. Fitek Group darbojas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Slovākijā, Čehijā, Serbijā, Bosnijā un Hercegovinā. Uzņēmums eksportē pakalpojumus uz vairāk 20 valstīm, nodarbinot vairāk nekā 240 darbiniekus.

 

 

Fitek Group
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana