Virtuves skapīši skandināvu stilā!

Sadzīvei ir nepieciešamas daudzas preces, sākot no karotēm, dakšām un šķīvjiem, beidzot ar garšvielām un medus burciņām. Kā šīs visas lietas uzglabāt? Noteikti, ka ērti ir lietot atvilktnes, bet vēl ērtāki ir virtuves skapīši. Tos ērti izmantot ikdienā un tajos arī lieliski uzglabāt sadzīves preces, kuras nevēlaties, lai redz pārējie.

Izvēloties mēbeles domā par cenu. Protams, ir jauki, ja telpā ir skaisti plaukti un virtuves skapisi, bet reizēm nemaz neaizdomājamies par cenu. Tad, kad prece būs iepatikusies, jau būsiet izplānojis, kur to novietot – pamanīsiet, ka skapis maksā 300 eiro. Taču ja būsiet nolēmis pirkt skapīti par 11 eiro, to montējot sapratīsiet, ka kvalitāte nav laba. Tas nenozīmē, ka visi virtuves skapisi zemākās cenu robežās ir sliktas kvalitātes, galvenais iepērkoties pievērst uzmanību, lai virtuves skapīši lēti ir arī izturīgi un kvalitatīvi.

Skapīšu pieskaņošana interjeram. Var gadīties tā, ka viena siena virtuvē ir balta, otra zaļa, bet grīda – brūna lamināta! Kādā krāsā tad iegādāties skapīšus? Atrisinājums ir atsevišķi virtuves skapīši. tos var kombinēt, veidojot dažādu interjeru. Piemēram, iegādājietes vienāda stila virtuves skapīšus, tikai katru citā krāsā! Vai arī – vienādā krāsā, bet katru savādāka stila. Tas ir lielisks risinājums telpām, kur katrs no skapīšiem jānovieto citā augstumā vai citādā leņķī. Iederēsies arī mazās virtuvēs un ne tikai! Tie ir tik universāli, ka varēsiet tos novietot arī viesistabā.

Izmēri telpu. Pirms iegādājies skapīšus, pārmēri telpu divas vai labāk pat trīs reizes. Virtuves skapīši izmēri ir ļoti, ļoti dažādi. Viens no otra tie atšķiras par dažiem centimetriem, tāpēc iegādājoties mēbeli jāpārliecinās, vai 40 centimetru atvēlētajā vietā tiešām nopirkāt 40, nevis 42 centimetra platu plauktu.

Dažādu veidu virtuves skapisi. pieejami ne tikai dažādu krāsu un izmēru, bet arī formu skapīši. Virtuves skapīši tavai virtuvei meklējami sadaļā virtuves skapīši, noteikti atradīsi kaut ko sev tīkamu un piemērotu! Lieliski ir virtuves stūra skapīši, jo tie ir ietilpīgi. Ja tikko veicāt remontu un iegādājaties arī jaunu elektrisko gāzesplīti, tad virtuves skapīši bez virsmas ir risinjājums jums! Tieši tā arī ir – virtuves skapītis, bet bez virsmas. Tās vietā jāuzstāda jauniegādātā plīts. Tieši tik vienkārši. Bieži pircēji satraucas par kvalitāti skapīšiem, kuriem nav virsmas, taču, visi virtuves skapīši no polijas ir ļoti izturīgi un kvalitatīvi.

Akcijaspreces.lv

Aleksejs Popovičenko
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli