Asko un Sotka atgriežas Latvijā


Kari Forssten public. foto
Viens no Somijā un Igaunijā lielākajiem mēbeļu mazumtirdzniecības tīkliem Indoor Group AS, kas pārstāv Asko un Sotka zīmolus, pēc vairāk nekā 10 gadiem atjauno savu darbību Latvijā un šī gada laikā atvērs savus mēbeļu veikalus internetā.

“Līdz 2010. gadam Latvijā mums bija vairāki veikali, turklāt pēc saņemtajām atsauksmēm un veiktās analīzes datiem Latvijā joprojām ir pieprasījums pēc Asko un Sotka produkcijas. Atverot interneta veikalus, mēs izpētīsim arī citas pārdošanas iespējas, īpaši Rīgas reģionā,“ stāsta Indoor Group valdes priekšsēdētājs Karijs Forstens, kas atbild par komercdarbību Baltijas valstīs.

“Igaunijā savus pirmos internetveikalus mēs atvērām jau 2011. gadā. Atbilstoši to darbības rezultātiem veicām virkni izmaiņu, un šī gada laikā atvērsim augstākā līmeņa internetveikalus arī Latvijā. Pārdošana internetā aug straujāk nekā tradicionālajos tīklos, un mēs gribam arī turpmāk būt šīs izaugsmes priekšgalā,” atzīst par Indoor Group AS tiešsaistes pārdošanu atbildīgā Kaja Temmo.

Somijā dibinātā kompānija Asko pērn nosvinēja savas darbības gadsimtu. Savukārt uzņēmumam Sotka šogad aprit 60 gadi. Igaunijā Indoor Group AS darbojas jau 23 gadus. Kompānijām Asko un Sotka Igaunijā ir desmit veikali, turklāt katram no tīkliem ir savs internetveikals.

Asko papildina Sotka sortimentu, piedāvājot prasīgiem klientiem plašu klāstu ar dažādiem interjera risinājumiem. Asko piedāvā pastāvīgo klientu programmu un interjeru dizaina pakalpojumu. Savukārt Sotka fokusējas uz ātru un ērtu iepirkšanos, kā arī uz optimālu cenas un kvalitātes attiecību.

www.asko.ee
www.sotka.ee

Indoor Group AS
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:



Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli