Mikrošķiedras mopu serviss - tikai tīrs dara tīru


Foto: Berendsen.lv
Tehnoloģiju un pakalpojumu līmenis un kvalitāte aug ar katru gadu – tiek radīti arvien labāki materiāli, kā arī tiek piedāvāti arvien inovatīvāki pakalpojumi. Un tā ir izcila ziņa patērētājiem, jo aug arī dzīves kvalitāte un pieejamās iespējas.

Mikrošķiedra kā materiāls ir pazīstama jau krietnu laiku. Materiāla īpašības ir novērtētas kā neaizstājamas mājsaimniecībā – gan uzsūkšanas, gan arī izturības spēju ziņā. Mikrošķiedras lupatiņas daudz labāk piesaista putekļus, neatstāj švīkas, kā arī ir izturīgas un ilgi kalpo. Agrāk iecienītie kokvilnas līdzekļi, kas tikai izstumdīja putekļus un atstāja plūksnas, ir zaudējuši konkurencē uz visiem laikiem. Mikrošķiedras produkti ir ieņēmuši paliekošu vietu ikdienas tīrīšanas līdzekļu panteonā, atvieglojot ikdienas uzkopšanu un tīrīšanu.

Uzņēmums “Berendsen” piedāvā spert nākamo soli un iepazīties ar jaunu pakalpojumu – tas ir mikrošķiedras mopu serviss. Mikrošķiedras mopu serviss nozīmē to, ka vairs nebūs jāsatraucas par pašu mopu tīrīšanu. Jo tikai tīri mopi nodrošinās vislabāko tīrību. Šajā īsajā video varat apskatīt mopus darbībā.

Kā pareizi lietot mopus optimālu rezultātu sasniegšanai?

“Berendsen” piedāvā ne tikai mopus, bet arī pārējo aprīkojumu, kas nepieciešams, lai tīrīšana būtu ērta, ātra un patīkama. Tāpat uzņēmums ir sagatavojis video pamācību par to, kā vislabāk izmantot piedāvāto aprīkojumu un mikrošķiedras mopu servisu, lai tīrīšana būtu maksimāli ātra un ērta. Video var aplūkot šeit.

Aprīkojums

Lai tīrīšana būtu ērta, ir nepieciešami zilie mitrās uzkopšanas mopi, zaļie sausās uzkopšanas mopi, konteiners ar atdalītāju, kā arī teleskopiskais kāts mopu piestirināšanai. Visu šo aprīkojumu nomā un piegādā uzņēmums “Berendsen”.

Darbs ar mikrošķiedras mopiem

Lai rezultāti būtu nevainojami, jāievēro daži vienkārši principi.

 • Tīrīšanai vienmēr jāizmanto tīrs mops.
 • Uzkopjot telpas ar mopu, vienai mopa pusei vienmēr jābūt vērstai pretsevi, tādējādi virzot visus netīrumus uz vienu pusi.
 • Jāievēro darba šķidruma lietošanas instrukcijas – jālieto optimāls daudzums, lai mopi nebūtu ne pārāk sausi, ne pārāk slapji.
 • Konteinera nodalījumus var izmantot tīro un lietoto mopu atdalīšanai.
 • Sausās tīrīšanas mopus var izmantot dažādu virsmu tīrīšanai un putekļu savākšanai, t.sk. arī no griestiem un skapjaugšām.
 • “Berendsen” teleskopiskais mopa kāts ir viegls un ergonomisks, lai neradītu lieku slodzi un atvieglotu darbu.
 • Mopi tiek piestiprināti ar līplentēm, tādēļ to nomaiņu var paveikt ātri un ērti, liekam tiem nepieskaroties.

“Berendsen” produktu priekšrocības

Viena no būtiskākajām priekšrocībām, ko sniedz “Berendsen” produktu izmantošana, ir pieredze un inovatīvā pieeja, kas pārvērsta ergonomiskos un lietotājam īpaši parocīgos produktos. Uzklausot klientu vēlmes un cieši sadarbojoties ar tīrīšanas nozarē strādājošajiem, ir izkristalizējušies galvenie principi, kas palīdz uzlabot darba kvalitāti un tīrīšanas rezultātus. Galvenie principi, ko iemieso arī mikrošķiedras mopu serviss:

 • ergonomika – visi produkti radīti tā, lai lietotājam tos būtu ērti lietot, neveicot liekas darbības un nepielietojot pārmērīgu spēku;
 • ātrums – tīrīšanas sistēma veidota tā, lai nebūtu jāveic liekas darbības, piemēram, sagatavojot 10 mitros mopus, nav jātērē laiks viena atsevišķa mopa skalošanai neskaitāmas reizes;
 • kvalitāte – mopi ir īpaši izstrādāti optimālam tīrīšanas rezultātam – mikrošķiedra ir izturīga, ar augstu uzsūktspēju, kā arī labi savāc netīrumus, arī piekaltušos.


Foto: Berendsen.lv

Kā darbojas Berendsen mikrošķiedras mopu serviss?

Lai ikdienas uzkopšanā izmantotie mopi vienmēr būtu tīri un kvalitatīvi, kā arī papildaprīkojums – darba kārtībā, tiek piedāvāts mikrošķiedras mopu serviss. Tas nozīmē, ka starp tīrīšanas reizēm izmantotie mopi tiks profesionāli iztīrīti, kā arī bojātie tiks nomainīti pret jauniem. Pakalpojumu pieteikt un izmantot var pavisam vienkārši:

 •  viss sākas ar konsultāciju;
 • tiek noslēgts līgums par izvēlētajiem pakalpojumiem;
 • tiek piegādāti tīrie mopi un aprīkojums;
 • pēc noteikta grafika lietotie mopi tiek savākti un mazgāti, tiek veikta kvalitātes kontrole, pēc kuras mopi atkal tiek piegādāti klientam.

Ja arī jūs vēlaties tīras telpas ar minimālām rūpēm, ieskatieties vietnē Berendsen.lv un uzziniet vairāk par piedāvātajiem nomas pakalpojumiem – mopu serviss, darba apģērbu noma, paklāju noma un citiem. Piesakieties konsultācijai jau tūlīt!

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli