Durvis ver jau 9. jaunā koncepta veikals Drogas, tidzniecības centrā Domina, Ieriķu iela 3, Rīga


Publicitātes foto
Turpinot nepārtrauktu attīstību AS Drogas š.g. 4.martā pēc rekonstrukcijas vērs durvis jaunā koncepta veikalam Drogas – T/C Domina, Ieriķu ielā 3, Rīgā

Veikals Drogas Ieriķu ielā 3 apmeklētājiem tika slēgts š.g. 8.februārī, lai ļoti īsā laikā piedzīvotu grandiozas pārvērtības un priecētu klientus jaunā, mūsdienīgākā izskatā. Veidojot jauno veikalu konceptu, tiek ņemtas vērā mūsu lojālo klientu vēlmes un ierosinājumi, tādejādi maksimāli pielāgojot veikala vidi mūsdienu klientu prasībām un redzējumam.

Jaunā veikala telpas ir jūtami plašākas, jo tiek izmantoti jauni, šaurāki produktu plaukti, padarot ejas starp plauktiem platākas. Veikala iekārtojums ir pelēkos toņos ar maigi rozā un Drogas zilzaļās krāsas akcentiem. Tieši pateicoties klientu ierosinājumiem, jaunā koncepta veikalos esam izstrādājuši detalizētu navigāciju, kas no jebkuras atrašanās vietas veikalā daudz ērtāk un pārskatāmāk ļaus atrast vēlamos produktus.

„Mēs priecājamies, ka 2019.gadā pie iesāktā neapstājamies un līdzvērtīgā tempā turpinām veikalu rekonstrukciju. Patiesi lielu atzinību guvuši pirmie astoņi šāda koncepta veikali, kas arī mūs iedrošina turpināt iesākto. Veicot pārmaiņas un uzlabojumus tika ņemtas vērā veikalu apmeklētāju idejas, vēlmes un nākotnes redzējumus, lai kopā veidotu Drogas, kur ikvienam ir patīkami un ērti iepirkties,” stāsta AS Drogas Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka – Ščeglova.

Drogas veikals T/C Domina, Ieriķu iela 3 gaidīs pircējus darba dienās un brīvdienās no plkst. 10:00 līdz 21:00.

Aicinām ikvienu klientu svinēt šos veikala atklāšanas svētkus kopā ar mums! Par godu veikala atklāšanai no 04.marta līdz 10.martam par katru pirkumu virs 10 EUR, klients saņems dāvanu – noderīgu produktu. 4.martā, kā arī 8. un 9. martā būs iespēja saņemt aktuālas un noderīgas konsultācijas sadarbībā ar zīmoliem: Pantene, Aussie, Head&Shoulders konsultācijas par matu kopšanu un atbilstošu produktu izvēli tieši sev, kā arī dāvanas, Oral-B par mutes dobuma kopšanu; kā arī Always konsultācijas un dāvanas.

Tāpat kā citos veikalos Drogas, arī šajos pircējiem būs pieejami tādi unikāli zīmoli kā Live Clean, Naobay, Hello Nature, Naturals By Watson, Isana, Domol, Flink&Sauber, Kruidvat, Superdrug, Facelle, Babydream, Alouette un citi, kas nopērkami tikai veikalos Drogas. Ekskluzīvi tikai Drogas tīklā pieejami arī sejas un ķermeņa kopšanas produkti no Mossa, Diadermine, Mixa, kā arī dekoratīvās kosmētikas zīmols Make Up Revolution, Revlon, Rival De Loop.

 

Par AS Drogas

AS Drogas ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls skaistumkopšanas, veselības, higiēnas un sadzīves preču segmentā Baltijā ar 142 veikalu Latvijā un Lietuvā. Latvijā Drogas ir pārstāvētas visplašāk – klientiem pieejami 88 veikali, Lietuvā atvērti 54 veikali Drogas. AS Drogas Latvijā un Lietuvā kopumā nodarbina vairāk nekā 1 300 darbiniekus. No 2004. gada AS Drogas ir mazumtirdzniecības grupas A.S. Watson Group uzņēmums.

Par A.S. Watson Group

Dibināta 1841. gadā, A.S. Watson Group ir lielākais starptautiskais mazumtirgotājs veselības un skaistumkopšanas preču segmentā ar vairāk nekā 14 900 veikaliem 25 valstīs Āzijā un Eiropā. Katru gadu 4 miljardi pircēju un lojalitātes programmu dalībnieku iepērkas grupas 12 mazumtirdzniecības zīmolos gan klātienē veikalos, gan interneta veikalos. A.S. Watson Group nodarbina vairāk nekā 140 000 darbinieku visā pasaulē.

A.S. Watson Group ir starptautiski zināmā un multinacionālā konglomerāta CK Hutchison Holdings Limited sastāvā, kura darbības sfēras ir ostas un ar to saistītie pakalpojumi, mazumtirdzniecība, infrastruktūra, enerģija un telekomunikācijas vairāk nekā 50 valstīs.

Apmeklējiet www.aswatson.com, lai iegūtu padziļinātu informāciju par A.S. Watson Group un tās zīmoliem. Tāpat saziņa iespējama digitālajos kanālos (interneta veikalos, sociālajos tīklos, mobilajās lietotnēs u.c.); sīkāka informācija http://www.aswatson.com/our-customers/digitalasw/

AS Drogas
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli