"Maxima" atklāj pirmo veikalu Baldonē


public. foto
Šodien, 28.februārī, durvis pircējiem ver pirmais "Maxima X" veikals Baldonē, Rīgas ielā 79, kas vienlaikus ir arī pirmais piemājas formāta veikals šogad no vērienīgā mazumtirdzniecības tīkla izaugsmes posma.

Jaunais “Maxima X” veikals nodrošinās 12 darba vietas un plašu produktu klāstu ikdienas vajadzībām Baldones iedzīvotājiem. 277 kvadrātmetrus plašajā veikala tirdzniecības zālē pircēju ērtībai ir nodrošināts daudzveidīgs pārtikas preču sortiments, tostarp plašs “Meistara Markas” gatavo maltīšu piedāvājums, kā arī sadzīves un elektronikas preces un citas sadzīvei būtiskas lietas.

“Tuvā Pierīga, jo īpaši Baldone, kļūst par aizvien iecienītāku dzīves vietu ģimenēm. Pieaugot iedzīvotāju skaitam, aizvien aktuālāka ir ērta iepirkšanās vieta, kur iegādāties visu ikdienai nepieciešamo pavisam tuvu mājām. “Maxima X” veikala atvēršana Baldones centrā ir būtisks solis stratēģiskai “Maxima” veikalu tīkla izvēršanai Pierīgā, lai nodrošinātu ērtāko iepirkšanos un pieejamāko veikalu tīklu ne tikai galvaspilsētā, bet arī strauji augošajā Rīgas apkārtnē,” saka “Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa.

Veikala telpas ar kopējo platību 407 kvadrātmetri ir pielāgotas jaunākajām iepirkšanās tendencēm un darba vides vajadzībām. Veikala telpās ir uzstādīts energoefektīvs LED apgaismojums, moderna dizaina apdare un mūsdienīgas inženierkomunikācijas.

Kopējās investīcijas “Maxima X” veikala izveidē Baldonē ir vairāk nekā 350 000 eiro.

Par SIA „Maxima Latvija”:

SIA "Maxima Latvija" ir mazumtirdzniecības tīkls ar 162 veikaliem Latvijā, no kuriem 129 ir “X” formāta veikali, 24 ir “XX” un seši ir “XXX” formāta veikali, kā arī trīs ir "Maxima Express" veikali. Šogad "Maxima" ir kļuvusi arī par elektromobilitātes līderi Ziemeļeiropā, ieviešot ar litija jona akumulatoriem darbināmus krāvējus un videi draudzīgu tehnoloģiju, kas vienkāršo darbinieku ikdienas darbu un padara to krietni ērtāku. Uzņēmuma veikalos strādā aptuveni 7500 profesionāļi, uzņēmumam ir divi loģistikas centri un interneta pārtikas preču veikals barbora.lv. "Maxima" veikali sortimentā Latvijā ir līdz pat 60 000 produktu. "Maxima" turpina paplašināt vietējo produktu sortimentu un piegādā tos no lauksaimniekiem, zemniekiem, vidējiem un mazajiem uzņēmumiem, kā arī amatniekiem, kuri atrodas tuvu pircēju dzīvesvietām. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas "Maxima Grupe", kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbinieku piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

 

SIA "Maxima Latvija"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli