Cik dažādi var būt tualetes podi!

Tādas santehnikas preces kā izlietnes vai tualetes podi ir nepieciešamas ikvienā vannasistabā. Šo preču iegāde var šķist ļoti vienkārša, līdz brīdim, kad tā tiešām jāiegādājas. Dažādu veidu, firmu un cenu podi – izvēle ir plaša. Lai izvēlētos atbilstošu santehnikas preci jūsu jaunajai vannasistabai, lasiet tālāk!

Kāda dizaina podu iegādāties? Jā, arī par vizuālo izskatu ir jāpiedomā. Precei ir jābūt ne tikai praktiskai, bet arī ērtai un dizainiskai. Ļoti mūsdienīgi izskatās pods, kas piestiprinās pie sienas. Ļoti labi izskatās gan tualetes podi ar izvadu grīdā, gan arī tualetes podi ar vertikālo izvadu. Ja tomēr vēlaties, lai vannasistaba izskatās pavisam klasiska unvienkārša, tad iegādājieties podu, kas tiek piestiprināts pie zemes.

Kopšana. Tualetes pods ir sistemātiski jātīra. Tas jādara ar dezinficējošiem tīrīšanas līdzekļiem. Jāatceras, ka nedrīkst būt pārāk kodīgi un sārmaini. Ja tīrīšanas līdzeklis būs parāk spēcīgs, tas var sabojāt jauniegādāto preci. Ja uzkopšana nav jūsu aicinājums, tad podi, kas stiprinās pie grīdas nebūs īstais variants. Tas būs grūtāk tīrāms, jo ap to netīrumiem ir daudz vieglāk nosēsties. Tādā gadījumā īstā izvēle būtu klozetpods, kas tiek stiprināts pie sienas.

Dažādu firmu prece. Tualetes podus ražo dažādas kompānijas. Klozetpods tiks izmantots ikdienā un salīdzinoši ilgu laiku, tāpēc labāk ir ieguldīt naudu dārgākā un labākā precē, nevis katru gadu pirkt jaunu, sliktas kvalitātes podu. Cersanit ir viena no populārākajām firmām. Cerasnit pods izskatās ļoti minimālistiski un iederēsies ikvienā telpā un tas ir labas kvalitātes. Arī villeroy&boch tualetes pods ir lieliska izvēle. Šīs firmas podi ir moderni to dizaina un arī funkciju dēļ. Bet tualetes podi gustavsberg tiktiešām ir vislabākā izvēle, jo tie pieejami dažādos izmēros, tie ir funkcionāli, pats galvenais – kvalitatīvi un arī ļoti moderni.

Pods cena. Cenu diapazons, tā pat kā piedāvājumu klāstsl ir ļoti plašs, un katrs noteikti varēs atrast podu, kas atbildīs viņa prasībām un budžetam. Arī www.santehnika1.lv piedāvājumā ir dažādi tualetes podi, kuri iederēsies ikvienā vannasistabā! Ja nevēlaties tērēt daudz naudas, bet vēlaties labas kvalitātes preci, tad podu var iegādāties tikai par 40 eiro, bet pods ar dažādām ekstrām var maksāt pat tūktots vai vairāk eiro. Viena no ekstrām ir tualetes pods ar bidē. Tas ir pods, kam pievienota bidē funkcija. Lielisks risinājums tad, ja nevēlaties pirkt divas atsevišķas preces. Šāda veida pods noteikti būs dārgāks. Tas var maksāt divus līdz pat piecus tūkstošus eiro. Taču tualetes pods kopā ar bildē ir laba izvēle un kalpos ilgu laiku!

Santehnikas internetveikals Santehnika1.lv

Aleksejs Popovičenko
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli