Nekustamā īpašuma nodokļu apmaksu turpmāk varēs veikt arī "Maxima" veikalos


Publicitātes foto
Izvēršot pircējiem ērtu un pieejamu norēķinu pakalpojumu klāstu, mazumtirdzniecības tīkls "Maxima Latvija" ieviesis nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) apmaksas iespējas "Maxima" veikalu kasēs.

No februāra “Maxima” veikalos pircēji var ērti apmaksāt ne tikai sadzīves pakalpojumu rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem, telekomunikācijām un apsaimniekošanu, bet arī nekustamā īpašuma nodokļa paziņojumus. NĪN apmaksu var veikt “Maxima” veikalu kasēs, uzrādot maksājuma paziņojumu ar svītrkodu. Norēķinus iespējams veikt ar bankas karti vai skaidrā naudā.

“Veikali aizvien vairāk maina formu un no vietas, kur iegādāties ģimenei ikdienā nepieciešamos pārtikas produktus un mājas preces, kļūst par kompleksiem pakalpojumu sniedzējiem, nodrošinot visu ikdienas saimniecībai nepieciešamo vienuviet un tuvu mājām. “Maxima” veikalu tīkls ir visplašākais Latvijā un attiecīgi – iedzīvotājiem pieejamākais. Mūsu novērojumi liecina, ka veikalu apmeklējums aizvien biežāk tiek apvienots ar sadzīves pakalpojumu rēķinu apmaksu. Tādēļ esam izvērsuši iedzīvotājiem pieejamās rēķinu apmaksas iespējas “Maxima” veikalu tīklā, pievienojot nekustamā īpašuma nodokļa apmaksu,” saka “Maxima Latvija” korporatīvo attiecību departamenta direktors Jānis Beseris.

Šobrīd NĪN apmaksas pakalpojums ir pieejams “Maxima” veikalos 11 Latvijas pašvaldībās. No 1.februāra NĪN apmaksas iespējas ir ieviestas Babītes novadā, Ludzas novadā, Rēzeknē, Bauskas novadā, Ikšķiles novadā, Salaspils un Jelgavas novados, savukārt no 15.februāra maksājumi veicami arī “Maxima” veikalos Cēsu novadā, Ādažu novadā un galvaspilsētā Rīgā. Šobrīd notiek intensīvs darbs, lai pakalpojuma pieejamību izvērstu arī citviet un tas būtu pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam visos reģionos.

SIA "Maxima Latvija"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli