2019. gads tiks aizvadīts spilgtā Flamingo tonī


public. foto
Katru gadu dzirdam par jaunām tendencēm modes un interjera industrijās, kas nosaka, kādas tekstūras un rakstus redzēsim mājās, uz sarkanā paklāja, žurnālos un ielās. Tomēr vienu no vissvarīgākajām nozīmēm gan modē, gan interjerā spēlē krāsa. Krāsu ražotājs Tikkurila ir paziņojis, ka tā 2019. gada tonis ir košais K319 Flamingo.

2018. gadā par Tikkurila gada toni tika atzīts N405 Terracotta, bet 2017. gadā – H466 Angora. 2019. gada krāsa K319 Flamingo, kas ir sulīgs persiku tonis, raisa asociācijas ar eksotiskiem putniem, un to ir viegli iedomāties kā izcilu izvēli modē, interjerā, kino un dabā. Uzņēmumam Tikkurila K319 Flamingo ir atbilde uz mūsdienu nedrošo pasauli, šim tonim kļūstot par atvērtības simbolu jaunām idejām.

Gada toni izvēlējās krāsu ekspertu žūrija šādā sastāvā: Tikkurila toņu mārketinga vadītāja Irina Hanhisalo, radošais direktors un mākslinieks Niklass Engsalls, tendenču analītiķe un žurnāliste Suzanna Bjorklunde un toņu eksperte Marika Raike.

“Piedāvājot K319 Flamingo, mēs vēlamies dot savu ieguldījumu pozitīvajā, izvēloties spert drosmīgu soli uz priekšu pretī košo krāsu laikmetam. Mēs tiecamies iedvesmot, parādot kaut ko negaidītu, kā arī veicināt spilgto, atbalstīt individuālo un aicināt visus nebaidīties iet savu ceļu interjera dizainā,” skaidro Hanhisalo.

Persiku tonis interjerā

Ir pierādīts, ka sulīgais un svaigais persiku tonis interjerā uzlabo cilvēku garastāvokli. Taču ir visnotaļ sarežģīti atrast balansu spilgto toņu izmantošanai kopējā interjerā. Košajām krāsām būtu jābūt harmonijā ar neitrālajiem toņiem, un tās ieteicams pielietot, piemēram, atsevišķu sienu krāsošanai, mēbelēs vai citos interjera priekšmetos. Garenas formas istabās krāsas var palīdzēt uzlabot telpas proporciju, piemēram, īsākas sienas krāsojot siltākos toņos, bet garākās sienas – vēsākos toņos. Persiku tonis īpaši ieteicams izmantošanai bērnistabā, tādējādi veicinot mazuļa iztēli. Tas ir īpaši pateicīgs arī, lai izceltu interesantas mēbeles, tekstilmateriālus un citus interjera priekšmetus. Persiku tonis lieliski sader ar baltu, oranžu, sārtu, okera, koraļļu un krēmkrāsu. Tāpat var pievienot ābolu zaļo, pistāciju, avokado, salmu, sinepju, medus, kā arī jebkuru dabīgā koka toni.

Žurnāliste Suzanna Bjorklunde aicina ikvienu sekot savai sirdij un izmēģināt jaunus toņus gan interjerā, gan modē. Robežu nojaukšana bija arī galvenais toņu ekspertu žūrijas vadmotīvs: “Saskaņoti toņi izskatās labi. Tas nav nekāds noslēpums. Šī tendence ir bijusi populāra jau kādu laiku, un mums tā tik ļoti patīk, ka noteikti nezaudēs savas pozīcijas. Bet arī kontrastējošie toņi var izskatīties lieliski. Tieši uz to gribētu likt uzsvaru 2019. gadā. Nebaidieties izvēlēties to, kas patīk! Ja jūsu pasaule nav tikai melna, balta vai pelēka, sekojiet savām izjūtām un droši krāsojiet tā, kā vēlaties!» saka Bjorklunde”.


 

Persiku tonis modē

Persiku tonis ne tikai izcili iederas interjerā, bet arī apģērbā un grimā. Tas izcili atsvaidzina un piešķir mirdzumu gan ādas tonim, gan acīm. Tāpat tas veiksmīgi papildina tumšākus ādas toņus, kā arī iedegumu. Persiku toņa sejas bāze neitralizē zilus un violetus ādas apakštoņus, kā arī sniedz izgaismojošu, atsvaidzinošu efektu. Persiku krāsas apģērbu visveiksmīgāk savienot ar pelēkiem, tirkīzziliem, baltiem un zaļganiem toņiem. Vasaras sezonā īpaši aktuālas kļūst pasteļtoņu matu krāsas, un persiku tonis var kalpot kā ne tikai interesants aksesuārs, bet arī atsvaidzināt sejas toni.

Tikkurila 2019. gada toņu kolekcijā, kuru izveidojusi krāsu ekspertu žūrija, tiek piedāvāti arī citi drosmīgi toņi – sarkanie, dzeltenie, zaļie un zilie toņi.

Vairāk informācijas par 2019. gada krāsām – https://www.tikkurila.lv/apdares_kr_sas/kr_su_to_i/color_now_2019_-_aktualie_toni

Attēli: Gūstiet iedvesmu no gada toņa K319 Flamingo un 2019. gada toņu kolekcijas!

Ilgtspēja no ziemeļiem

Tikkurila ir vadošais Ziemeļvalstu krāsu ražotājs, kas daudzu desmitu gadu laikā ir uzkrājis milzīgu pieredzi. Mēs izstrādājam premium kvalitātes produktus un pakalpojumus, kas ir ne tikai īpaši kvalitatīvi, bet arī izturējuši laika un laikapstākļu pārbaudi. Mūsu uzņēmums darbojas jau desmit valstīs, un tā 3000 darbinieku ir apņēmušies uzcelt košu nākotni, ļaujot izveidot īpaši kvalitatīvas virsmas, kas paliek atmiņā. 2017. gadā uzņēmuma kopējie ieņēmumi sasniedza EUR 582 miljonus. Uzņēmuma akcijas tiek kotētas Nasdaq Helsinku biržā. Ziemeļvalstu kvalitāte it visā kopš 1862. gada.

Tikkurila SIA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli