Sākas pirmā IKEA Izpirkšana Latvijā


public.foto
No rītdienas, 2. janvāra, pirmo reizi Latvijā notiks IKEA Izpirkšana, kuras laikā 400 preces būs pieejamas par vēl izdevīgākām cenām. Izpirkšanas mēnesis IKEA ir viens no intensīvākajiem gada periodiem, un tas vienlaicīgi norisinās visos IKEA veikalos pasaulē.

“IKEA mērķis ir nodrošināt daudziem pieejamus mājokļa labiekārtošanas risinājumus par zemām cenām katru dienu. Tāpēc izpārdošanas IKEA veikalos notiek tikai divas reizes gadā ar mērķi atbrīvot plauktus no vecajām kolekcijām, lai būtu vieta jaunām. Šis princips attiecas arī uz Latvijas veikalu, kur pirmā izpirkšana pirms kolekciju nomaiņas sāksies jau 2. janvārī,” skaidro Inga Filipova, IKEA Latvija veikala vadītāja.

Daudzi mazumtirgotāji izpārdošanās piedāvā speciāli šim mērķim ievestas preces, bet IKEA IZPIRKŠANAS ir paredzētas, lai izpārdotu iepriekšējās sezonas kolekcijas un preces, kas ir veikala plauktos. Janvārī izpirkšanā būs pieejamas aptuveni 400 dažādas preces – sākot no mēbelēm līdz dekorācijām, augiem un virtuves piederumiem. Piemēram, uzglabāšanas kārbas maksās 0,59 EUR, rotaļlietas – no 0,79 EUR, gultasveļas komplekts – 6,99 EUR, bet bērza koka galds – 99 EUR.

“Šī ir pēdējā iespēja pircējiem tikt pie noskatītajām lietām, jo tās tiks izpirktas un aizstātas ar jauno kolekciju precēm. Tas nozīmē arī to, ka pircējiem, kas vēlas iegādāties visplašāko preču klāstu par izpārdošanas cenām, būtu jānāk uz veikalu pirmajās izpirkšanas dienās,” uzsver Inga Filipova. Viņa arī piebilst, ka izpārdošanas preces tirdzniecībā vairs neatgriezīsies, jo to daudzums ir ierobežots.

Pirmajā izpirkšanas dienā, 2. janvārī, īpašās cenas būs spēkā IKEA FAMILY lojalitātes programmas dalībniekiem, bet no 3. janvāra visiem veikala apmeklētājiem. Izpirkšana ilgs līdz mēneša beigām, februārī dodot vietu jaunajām pavasara kolekcijām, kurās uzsvars būs uz nelielas dzīvojamās platības iekārtošanu, kārtības uzturēšanas risinājumiem, guļamistabu un vannasistabu.

“Citās valstīs izpirkšanas mēneši IKEA ir vieni no aktīvākajiem gadā, kad apmeklētāji var iegādāties noskatītās preces par vēl izdevīgākām cenām. Esam pārliecināti, ka arī latviešiem ir svarīgi ietaupīt, tāpēc esam gatavi IKEA Izpirkšanai,” saka Inga Filipova.

Par IKEA

IKEA mērķis ir padarīt ikviena cilvēka ikdienas dzīvi labāku. Uzņēmuma ikdienas biznesā tiek ievēroti ilgtspējības principi, un tas atbalsta dažādas iniciatīvas, kas rūpējas par bērniem un vidi. Jau kopš uzņēmuma dibināšanas 1943. gadā Zviedrijā IKEA piedāvā funkcionālas mājokļa labiekārtošanas preces ar labu dizainu un par pieejamām cenām. Šobrīd 50 pasaules valstīs ir vairāk nekā 400 IKEA veikalu. Pirmais IKEA veikals Latvijā tika atvērts 2018. gada 30. augustā. Vairāk informācijas meklējiet [u]www.IKEA.lv[/u].

IKEA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli