Maxima gatava nekavejoties veikt konkretus Gailezera infrastrukturas uzlabojumus

Lai arī šodien plānotā SIA "Maxima Latvija" ("Maxima") un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) pārstāvju tikšanās pēc slimnīcas iniciatīvas ir pārcelta, "Maxima" ir izteikusi apņemšanos par saviem līdzekļiem bez kavēšanās īstenot konkrētus Gaiļezera slimnīcai pieguļošās infrastruktūras uzlabojumus, tiklīdz tiks saņemti visi būvniecības sākšanai nepieciešamie dokumenti.

Proti, "Maxima" veikala pieguļošajā teritorijā izbūvēs maksimāli lielāko iespējamo stāvvietu skaitu, kas būs aptuveni trīs reizes lielāks nekā minimālais regulējumā noteiktais – šīs stāvvietas būs ērti pieejamas arī slimnīcas pacientiem un viņu apmeklētājiem. Tāpat "Maxima" atvēlēs daļu no uzņēmumam piederošās zemes efektīva slimnīcas piekļuves mezgla izveidei, bet citus piebraucamos ceļus izbūvēs tā, lai tie atbilstu slimnīcas vajadzībām un attīstības vīzijai.

“Maxima” būvniecības procesā arī apņemas savus plānus veikt tā, lai slimnīca varētu īstenot savu nākotnes attīstības vīziju. Slimnīca iegūs arī no apkārtējās vides labiekārtošanas, ko “Maxima” veiks līdztekus veikala izbūvei.

“Šī projekta īstenošana būs saskaņots divu ātrumu process. “Maxima” ir gatava atbildīgi, nekavējoties virzīties uz priekšu ar ieceres īstenošanu, kamēr slimnīcai savs nākotnes redzējums vēl ir jāizstrādā. Šobrīd veidojam tādu teritorijas attīstības modeli, kas ļautu slimnīcai elastīgi īstenot savus plānus tad, kad tie būs detalizēti izstrādāti. “Maxima” darbs nav nošķirams no Latvijas sabiedrības interesēm, un mūsu mērķis ir iedzīvotāju, pacientu un ārstu sadzīves un darba apstākļus uzlabot jau tagad, saglabājot telpu slimnīcas attīstībai arī nākotnē, turklāt ar rezervi,” saka Jānis Vanags, “Maxima Latvija” valdes loceklis.  

“Maxima” arī ņems vērā citu dienestu, institūciju un organizāciju, tai skaitā Aizsardzības ministrijas, redzējumu par drošības aspektiem, apzinoties Gaiļezera slimnīcas nozīmīgo lomu valsts drošības infrastruktūrā.

“Maxima”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli