Kas šobrīd aktuāls Lego pasaulē?


Foto: Shutterstock.com
Funkcionālas, prātu un iztēli attīstošas, aizraujošas un nekad nenoveco - tādas ir Lego rotaļlietas, kas jau vairākās paaudzēs izklaidē gan mazos, gan lielos bērnus. Interesanti, ka šī rotaļlieta nebeidz pārsteigt, nepārtraukti nākot klajā ar jauniem piedāvājumiem un sekojot līdzi mūsdienu tehnoloģijām. Lasiet šo rakstu, lai uzzinātu, kāds ir aktuālākais Lego piedāvājums šobrīd!

Laipni lūgti Lego pasaulē!

Tāpat kā Lego gabaliņiem ir neskaitāmas kombinācijas, arī pats produktu piedāvājums ir daudzveidīgs, vienmēr aktuāls un savstarpēji kombinējams. Lego konstruktori paredzēti bērniem no 1,5 līdz 16 gadu vecumam, un ne tikai! Ne reizi vien ir nācies redzēt, kā vecāki palīdz bērniem ar nereti pat ļoti izaicinošajām instrukcijām. Konstruktora priekšrocība ir tā, ka tas būs aktuāls vienmēr, attīstot:

 • loģisko domāšanu;
 • telpisko domāšanu;
 • kā arī radošo domāšanu.

Atliek vien izvēlēties atbilstošāko konstruktora veidu!

Kādu konstruktoru labāk izvēlēties?

Katrai vecuma grupai ir piemērots sava veida konstruktors. Piemēram, ja “Duplo” lielie gabaliņi un košās krāsas būs piemērotākās mazuļiem no 1,5 līdz 2 gadu vecumam, tad jau vēlāk var domāt par “Lego Friends”, “City” un citiem veidiem pirmsskolas un skolas vecuma bērniem. Noteikti būtiski ir ņemt vērā bērna intereses, jo katrai lego sērijai ir sava tematika, piemēram:

 • “City” būs praktisks rīks pilsētvides objektu un transportu konstruēšanā;
 • “Star Wars” pievērsīsies kosmosa tēmai;
 • “Education” sērija specializējas izglītojošu zinātnes un tehnoloģiju jautājumu pētīšanā.

Var droši apgalvot, ka Lego rotaļlietas ir lielisks veids, kā spēlēšanos apvienot ar mācīšanos. Stereotips, ka Lego domāts tikai puišiem ir aplams. Tieši meitenēm ir pieejami īpašas kolekcijas “Lego Friends” un “Disney” ar dažādu interjera dizainu konstruēšanu, tomēr kas teica, ka meitenēm nepatīk kosmoss, zinātne un transportlīdzekļi, lai izvēlētos jebkuru no veidiem? Šis ir labākais veids kā apgūt jebkuras iemaņas jau bērnībā!

Kādi ir populārākie Lego šobrīd?

Apskatot plašo internetā pieejamo preču klāstu, ir noskaidrotas TOP konstruktoru kolekcijas un preces, ko šobrīd iecienījuši mazie prātnieki. Kādas tās ir? Ja vēlies sekot līdzi Lego tendencēm, pievērs uzmanību šīm populārajām sērijām:

 • “Ninjago” sērija;
 • Harry Potter un Batman sērijas;
 • “Education” mācību sērija;
 • krāsainais klasiskais Lego komplekts (Classic Brick Box);
 • Lego DUPLO sērijas mazuļiem.


Foto: Shutterstock.com

Visi šie un vēl vairāk spēļu veidi ir atrodamas lielākajā Lego piedāvājumā internetveikalā 1a.lv! Vēl pie tam - atsevišķi ir pieejami arī lego paliktņi un mini figūriņas ar mīļākajiem bērnu varoņiem. Iecienītais “Minecraft”, modernas metro būves, picas mašīnas, kafejnīcas un viss, kas vien sapņos var rādīties jau ir Lego piedāvājumā!

Gan Jūs, gan bērns novērtēsiet šo dāvanu!

Vai jau iepazināties ar plašo spēļu piedāvājumu? Noteikti esat pamanījuši, ka Lego galvenā priekšrocība ir pašizglītošanās funkcija spēles procesā. Otra priekšrocība ir gabaliņu unikālā savienošanās, kas ļaus spēļu komplektus savienot vienu ar otru. Atklājiet Lego maģiju arī paši!

Dāvanas no Lego gan mācību, gan atpūtas brīžiem

Pavadiet laiku kvalitatīvi ar savu bērnu un izmantojiet Lego konstruktorus, lai:

 • kopīgi būvētu nākotni ar savu bērnu;
 • attīstītu bērnu prasmes spēlēties kopā;
 • Iemācītos gan sekot instrukcijai, gan piedāvāt savus radošos risinājumus.


Foto: Shutterstock.com

Viens no vadošajiem internetveikaliem Latvijā 1a.lv iesaka savu nākamo dāvanu bērnam izvēlēties apdomīgi. Izvēlieties aktuālāko, labāko un atbilstošāko rotaļlietu bērnam, kuru būtu gribējuši arī paši savā bērnībā!

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli