Maxima aicina apspriede par Gailezera infrastrukturas uzlabosanu piedalities visas iesaistitas puses

Lai konstruktīvā dialogā tiktu ņemtas vērā sabiedrības, pacientu un ārstu intereses, "Maxima Latvija" aicina paplašināt jautājuma risināšanā iesaistīto pušu loku un turpmākajās klātienes apspriedēs iesaistīt arī Veselības ministriju, Aizsardzības ministriju, RAKUS vadību, ārstu un pacientu organizācijas un citas ieinteresētās puses.

“Vērtējot aizvadītās nedēļas notikumus un RAKUS vadības komunikāciju, diemžēl esam zaudējuši paļāvību slimnīcas valdes spējai konstruktīvi risināt sabiedrībai nozīmīgus jautājumus par slimnīcas piekļuves infrastruktūras uzlabošanu, kas gadu desmitiem tika atstāti novārtā. Atbildot uz “Maxima” priekšlikumu slimnīcai izbūvēt vajadzīgos pievedceļus un stāvvietu, RAKUS vadība ir maldinājusi sabiedrību par uzņēmuma nodomiem. Slimnīcas pārstāvji ir centušies manipulēt ar situāciju, noveļot atbildību uz citiem brīdī, kad pēc “Maxima” izrādītās iniciatīvas gaismā nākusi slimnīcas vadības gadiem ilgusī neizdarība. Lai turpmākā komunikācija un jautājumu risināšana būtu jēgpilna un konstruktīva, nepieciešams paplašināt sarunu biedru loku un katrai iesaistītajai pusei atklāti iepazīstināt ar savu redzējumu un konkrētiem plāniem, kurus sabiedrības, ārstu un pacientu interesēs esam gatavi ņemt vērā,” norāda “Maxima Latvija” valdes loceklis Jānis Vanags.

Būtiski uzsvērt, ka “Maxima Latvija” iecere slimnīcas infrastruktūru un piekļuvi stacionāram patiesībā uzlabotu, taču šis apstāklis acīmredzot nav zināms veselības un aizsardzības ministrijas pārstāvjiem. Tādēļ, lai iespējami drīz atrastu konstruktīvu risinājumu un apspriestu jau konkrētus plānus, turpmākajās sanāksmēs jāpiedalās visām iesaistītajām pusēm un amatpersonām, kurām ir tiesības pieņemt sabiedrības interesēs balstītus lēmumus.

“Maxima Latvija” jau ir nosūtījusi aicinājumu RAKUS vadībai, Veselības ministrijai kā arī Aizsardzības ministrijai, aicinot uz kopēju tikšanos, kā arī rosinot līdz tās norisei atsūtīt visām pusēm sanāksmes dienaskārtībā iekļaujamos punktus un konkrētu slimnīcas attīstības redzējumu ar precizētām prasībām, kas nepieciešamas aizsardzības vajadzībām. Atklāta informācijas pieejamība ļaus pusēm pilnvērtīgi sagatavoties.

Jau vēstīts, ka “Maxima Latvija” ir panākusi vienošanos ar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) Gaiļezera pieguļošās privātās teritorijas īpašniekiem un iecerējusi mūsdienīga veikala un labiekārtotas vides izveidošanu šajā teritorijā, turklāt, uzlabojot arī piekļuvi Gaiļezera stacionāram.

Jau 13.septembrī pēc “Maxima Latvija” iniciatīvas tika organizēta tikšanās ar slimnīcas vadību, lai pārrunātu šīs degradētās privātās teritorijas labiekārtošanas plānus un ieceres, lai, attīstot “Maxima” veikalu, sakārtotu esošo infrastruktūru un transporta plūsmu, izveidotu stāvvietu kā arī nodrošinātu vēlamo sortimentu slimnīcas pacientiem, personālam un tuvējās apkaimes iedzīvotājiem.

Kopš 13.septembra “Maxima Latvija” mēģināja vienoties par atkārtotu tikšanos ar slimnīcas vadību, lai uzklausītu konkrētus slimnīcas plānus un vēlmes un projekta gaitā varētu ņemt vērā visu pušu intereses un vajadzības. Diemžēl slimnīcas vadība ilgstoši izvairījās no komunikācijas un pēdējā brīdī atcēla tikšanos vēlāk nākot klajā ar maldinošiem paziņojumiem medijos.

 

SIA „Maxima Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums