Netcredit.lv - kredītu salīdzināšanas portāls

Paplašinoties aizdevēju klāstam, kļūst arvien grūtāk izvēlēties piemērotāko un izdevīgāko no tiem, tādēļ ir radīts kredītu salīdzināšanas portāls Netcredit.lv ar mērķi atvieglot aizdevumu izvēli un noformēšanu.

Netcredit veidotajā portālā atrodama informācija par aizdevējiem, aizdevumiem, kā arī procentu likmēm un kredītu limitiem. Kā vieni no populārākajiem ir ātrie kredīti, taču šajā portālā atradīsiet informāciju arī par kredītkartēm, patēriņa kredītiem un citiem aizdevumiem.

Netcredit portālā izvietotā informācija

Netcredit portāls pārskatāmā veidā apvieno informāciju par aizdevēju aktuālajiem piedāvājumiem. Tajā izveidots arī īpašs filtrs, kurā varat norādīt sev vēlamo aizdevuma summu, aizdevēja prasības un citus kritērijus, tādējādi uzreiz atlasot piemērotākos no tiem.

Aizdevumu veidi

Visplašāko aizdevumu klāstu atradīsiet sadaļās, ātrie un patēriņa kredīti, kur vienkopus salīdzināti vairāki aizdevēji. Izmantojot šo portālu, uzreiz varēsiet atlasīt kredītus pēc to galvenajiem kritērijiem:

  • pirmais aizdevums bez maksas;
  • nepieciešama ķīla vai galvotājs;
  • nepieciešama darba vieta;
  • kredītvēstures nozīme;
  • noformēšanas maksas un procenti.

Tāpat Netcredit ir lielisks palīgs gadījumos, ja nepieciešams auto kredīts vai mājokļa kredīts, jo šeit atradīsiet informāciju arī par aizdevējiem, kas piedāvā kredītus īpašuma iegādei, ērti atlasot tos, kas nepieprasa ķīlu vai pirmo iemaksu. Savukārt tiem, kas vēlas paplašināt savas finanšu iespējas ikdienā, noderīga būs kredītlīnija un kredītkartes.

Informācija uzņēmējiem

Kredītu salīdzināšanas portāli daudziem asociējas ar ātrajiem kredītiem, taču Netcredit sniedz daudz plašāku un daudzveidīgāku informāciju, kas noder arī uzņēmējiem. Kā viena no sadaļām šajā portālā ir “Biznesam”, kur uzzināsiet par aizdevumiem uzņēmējdarbības attīstīšanai. Kredīts biznesam ļauj realizēt dažādas biznesa idejas, turklāt daļa no šiem aizdevumiem pieejami bez ķīlas vai galvotāja.

Tāpat esošajiem un topošajiem uzņēmējiem noderēs sadaļa “Investē”, kas ļauj vienkopus iepazīties ar populārākajiem investēšanas rīkiem, pārskatāmi redzot, kur nauda nesīs vislielāko peļņu. Mūsdienu mainīgajā ekonomikā cilvēki aizvien vairāk domā par nākotni, un arī investīcijas privātpersonām kļūst par arvien pieprasītāku finanšu pakalpojumu.

Netcredit sniegtās priekšrocības

Kredītu salīdzināšana ne tikai atvieglo dažādu piedāvājumu izvērtēšanu, bet arī ļauj atlasīt piemērotākos aizdevumus un ietaupīt laiku, jo nav nepieciešams apmeklēt katra aizdevēja mājaslapu, lai iegūtu informāciju par kredītdevēju prasībām un piedāvājumiem.

Laika ietaupīšana

Ir virkne aizdevēju, kas nepiedāvā iespējas aizņemties cilvēkiem ar sabojātu kredītvēsturi, tādējādi varam patērēt daudz laika, aizpildot kredītu pieteikumus, kas vēlāk tāpat tiek atteikti. Izmantojot Netcredit portālu, uzreiz varam atlasīt, pie kuriem aizdevējiem ir iespējams kredīts parādniekiem, netērējot laiku veltīgu pieteikumu noformēšanai. Šāda salīdzināšanas iespēja ir īpašu būtiska arī tad, ja nepieciešama kredītu apvienošana, jo uzreiz varam atlasīt tos aizdevējus, kas ir mums vispiemērotākie un sniedz aizdevumus arī gadījumos, ja ir slikta kredītvēsture.

Iespēja iegūt informāciju attālināti

Kredītu salīdzināšanas portāli, kā Netcredit.lv, ir arī lielisks rīks tiem, kas atrodas ārpus Latvijas, jo ar interneta starpniecību iespējams iegūt informāciju arī attālināti. Lai  kredītu salīdzināšana un noformēšana būtu ērta arī tiem, kas dzīvo ārzemēs, Netcredit ir izveidojis arī atsevišķu sadaļu “Ārzemēs”, kur apkopota visa svarīgākā informācija tiem, kam nepieciešams kredīts ārzemēs strādājošiem.

Ja tuvākajā laikā plānojat aizņemties, noteikti izmantojiet Netcredit portālu, lai aizdevuma izvēle un noformēšana prasītu pēc iespējas mazāk laika un resursu! Izskatot visus piedāvājumus vienuviet, varēsiet daudz pārskatāmāk salīdzināt katra piedāvājuma plusus un mīnusus, kā arī lēmuma pieņemšana būs daudz izsvērtāka un pārdomātāka.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli