"Lux Express" jaunu autobusu iegādē investē septiņus miljonus eiro


Public. foto
Pagājušajā nedēļā starptautiskais pasažieru pārvadātājs "Lux Express" Rīgā prezentēja par šī gada labāko Eiropas autobusu atzīto "Scania" ražoto "Irizar i8". Jaunu autobusu iegādē uzņēmums ir investējis septiņus miljonus eiro.

"Mūsu mērķis ir mazināt stereotipu par to, ka robežu šķērsošana ar autobusu nozīmē arī ilgstošu sēdēšanu šaurā vietā un uz neērta krēsla, bez pietiekamas vietas kājām, kā arī bez gaisa kondicioniera. Gribam, lai Latvijas iedzīvotājiem ceļošana ar autobusu saistās ar komfortu un pozitīvu ceļošanas pieredzi, tādēļ arvien vairāk cilvēkiem rastos vēlme apmeklēt Baltijas valstu galvaspilsētas," saka "Lux Express" Latvija valdes loceklis Krišjānis Reķis.

Viņš arī informē, ka sākot no 12. jūlija uz Lietuvas galvaspilsētu Viļņu “Lux Express” autobuss kursēs 12 reizes dienā, un septiņas reizes no tām pasažieriem būs iespēja braukt ar šī gada Eiropas labāko autobusu “Skania” "Irizar i8" ar īpašu “Lounge” zonu. Tādējādi visos “Lux Express” Baltijas valstu maršrutos tiks nodrošināts vienlīdz augsts kvalitātes standarts.

“Scania ”Irizar i8” ir pelnīti saņēmis prestižo godalgu kā gada labākais autobuss ne tikai pārdomātā un ekskluzīvā dizaina, bet arī inovāciju, tehnoloģiju un ilgtspējīgu risinājumu dēļ, kas nodrošina autobusa pasažieriem un tā vadītājam maksimālu komfortu un drošību. Tas ir luksus klases autobuss, kuru izvēlējušies virkne Eiropas pasažieru pārvadātāji tā neapstrīdamās kvalitātes dēļ,” zina stāstīt "Scania Latvia" vadītājs Aigars Pušinskis.

Jānorāda, ka Eiropas gada autobusa prezentācijas pasākumā pie Latvijas nacionālās operas klātesošajiem no autobusa jumta dziedāja grupas “Tautumeitas” līdere Asnate Rancāne.

Foto no pasākuma: https://failiem.lv/u/effpjn4g

Par "Lux Express Group"

"Lux Express Group" ir starptautiskais autobusu reisu operators, kas piedāvā savus pakalpojumus Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā, Čehijā, Slovākijā, Austrijā, Ungārijā, Helsinkos, Baltkrievijā un Krievijā. "Lux Express Group" klientiem nodrošina pieejamus augstas kvalitātes pakalpojumus dažādās klasēs - "Lux Express" un biznesa ceļotājiem īpaši ērtu "Lux Express Lounge" klasi.

 

Līga Kleina
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli