Melni tālruņi vairs nav modē – Huawei P20 Pro prezentē unikālu tālruni violetā krāsā


Publicitatea foto
Nesen Huawei pasauli iepazīstināja ar jaunākajiem P sērijas viedtālruņiem, kur P20 modelis ir ne vien atzīts par viedtālruni ar labāko kameru, bet tas arī apvieno kvalitatīvas fiziskās komponentes ar augstu attīstītu mākslīgo intelektu, lai nodrošinātu nemainīgi izcilu kameras veiktspēju jebkuros apstākļos. Tāpat tālrunim ir piešķirts arī unikāls korpusa toņmaiņas krāsojums šīs sezonas aktuālākajā violetajā krāsā.

Tālruņa P20 Pro korpusa toņmaiņas krāsojums, kurā vērojamas plūdenas krāsu pārejas no violetas uz zilu un līdz pat tirkīzzilai, veidots pēc tiem pašiem fizikas principiem, kā izkārtojas krāsas redzamās gaismas spektrā. Twilight dizaina tālruņi Ķīnā tika izpirkti tiklīdz parādījās pārdošanā, apliecinot lielo cilvēku interesi par jauno ierīci.

Jaunā viedtālruņa dizainam iedvesma tika gūta no dabas, jo tieši Twilight krāsu pārejas ideja aizgūta no ziemeļblāzmas. Radot jaunā tālruņa korpusu, Huawei galvenais dizaineris un viņa komanda iedvesmojās no dabas, lai radītu skaisto toņmaiņas dizainu. ”Huawei dizaineri nav tikai dizaineri, bet arī sapņotāji. Kā dizaineri mēs smeļamies iedvesmu it visur, bet kā sapņotāji mēs spējam radīt idejas, ko iemīlēs jebkurš, tieši tā, kā notika ar Twilight krāsas dizainu, stāsta Huawei galvenais dizaineris.

Tālruņa krāsu gamma ir īpaši veidota, lai attēlotu ziemeļblāzmas krāšņumu un noslēpumainību. Darba ietvaros lielākā uzmanība tika vērsta uz to, lai nodrošinātu, ka toņmaiņas efekts, pat samazināts līdz viedtālruņa korpusa izmēram, aizvien pilnībā saglabātu šīs dabas parādības skaistumu. Lai šo efektu izveidotu, Huawei izstrādāja neskaitāmus prototipus, beigās izvēloties NCVM optisko pārklājumu, kas nodrošinājis pašu dabiskāko ziemeļblāzmas atainojumu uz tālruņa korpusa.

Huawei P20 Pro tālrunis ar Twilight dizainu pieejams pie autorizētiem izplatītājiem Euronics, RDE un Lattelecom un mobilo sakaru operatoru LMT, Bite un Tele2 klientiem.

Par Huawei Consumer BG

Huawei produkti un pakalpojumi pieejami vairāk nekā 170 valstīs, un tos izmanto viena trešdaļa pasaules iedzīvotāju. ASV, Vācijā, Zviedrijā, Krievijā, Indijā un Ķīnā atvērti kopā sešpadsmit izpētes un attīstības centri. Huawei Consumer BG ir viena no trim Huawei biznesa struktūrvienībām, tā nodarbojas ar viedtālruņiem, mobilajām platjoslas iekārtām, iekārtām mājām un mākoņpakalpojumiem. Huawei globālais tīkls balstās uz 20 gadu pieredzi telekomunikāciju nozarē, un uzņēmums darbojas, lai nodrošinātu

jaunākas tehnoloģijas patērētājiem visā pasaulē.

Vairāk informācijas pieejams Huawei Business Group mājaslapā: http://consumer.huawei.com/lv/

Liene Zarečanska
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli