Pateicoties inovatīvai tehnoloģijai, MICHELIN Primacy 4 droša līdz protektora nodilumam


MICHELIN Primacy 4 foto;www.repute.lv
Riepu ražotājs MICHELIN laidis tirgū jaunu vasaras riepu vieglajiem automobiļiem MICHELIN Primacy 4, kas, pateicoties inovatīvai konstrukcijai, nodrošina īsu bremzēšanas ceļu uz slapjas ceļa virsmas līdz 2 mm protektora dziļumam. Jaunā Michelin riepa, ar protektora nodiluma pakāpi, vizuāli brīdina par protektora rievu dziļuma samazināšanos. DEKRA pētījumi norāda, ka MICHELIN Primacy 4 raksturo par 18 tūkst. kilometru lielāks ilgmūžīgums, nekā citām šī segmenta riepām, kas pieejamas tirgū.

Riepa MICHELIN Primacy 4 tikusi izstrādāta trīs detālprojektēšanas gadu laikā. Gan jauna, gan ekspluatācijas laikā riepa nodrošina īsu bremzēšanas ceļu uz slapjas ceļa virsmas. TUV SUD testi ir pierādījuši, ka, salīdzinot ar vadošo konkurējošo ražotāju riepu sniegumu, jaunas 205/55 R16 91V izmēra riepas bremzēšanas ceļš ir vidēji par 0,9 m īsāks. Vēl labāki rādītāji tika uzrādīti riepas ekspluatācijas laikā. Riepai ar 2 mm protektora dziļumu ir par 2,8 m īsāks bremzēšanas ceļš, salīdzinājumā ar konkurentu riepu vidējo rezultātu1 2.

Šo efektu izdevies panākt, gumijas maisījumā izmantojot jaunākās paaudzes elastomērus un optimizēt protektora konstrukciju. MICHELIN Primacy 4 protektora rievām šķērsgriezumā ir daudz lielāka taisnstūra forma nekā tradicionālām konusveida. Pateicoties tam, vieta drenāžas kanāliem ūdens novadīšanai ir palielinājusies par 22 procentiem, kas, pat 2 mm plata protektora gadījumā, palielina riepas noturību pret akvaplanēšanu.

DEKRY testi ir pierādījuši, ka MICHELIN Primacy 4 noturība ir lielāka par vidēji 18 000 kilometriem3, salīdzinot ar tiešo konkurentu ražoto riepu noturību. Turklāt, jaunajai riepai daudz vieglāk nolasīt protektora nodiluma līmeņa rādītājus, jo papildu tradicionāli iestrādātajiem protektora augstuma indikatoriem riepas plecu joslā, pielietotas papildu atzīmes arī rievu apakšpusē. Pateicoties tam, vadītājs var viegli un ātri noteikt riepas nodiluma līmeni.

MICHELIN Primacy 4 riepa nupat ir nonākusi pārdošanā un ir pieejama 57 izmēros – no 205/55/R16 līdz 255/40/R18:

  • 17 izmēri 16" riepām

  • 30 izmēri 17" riepām

  • 10 izmēri 18" riepām

Michelin ir tehnoloģiju līderis pasaules riepu nozarē. Michelin Grupa ražo, pārdod un veicina mobilitāti uzlabojošus produktus un pakalpojumus, kas ietver riepas vieglajām automašīnām, kravas automašīnām, lidmašīnām, velosipēdiem, lauksaimniecības un būvniecības tehnikai, motocikliem un kosmosa kuģiem, kā arī ceļvežus, kartes, atlantus un ceļojumu pakalpojumus internetā (ViaMichelin.com). Michelin Grupas galvenais birojs atrodas Klermonā-Ferānā (Clermont-Ferrand), Francijā. Uzņēmums ir pārstāvēts 170 valstīs, nodarbina vairāk nekā 111 000 cilvēku visā pasaulē un tā 68 rūpnīcas ir izvietotas 17 valstīs.

www.michelin.lv

1 Gan jauna, gan līdz 2 mm protektora dziļumam nolietota MICHELIN PRIMACY 4 205/55 R16 91V riepa pārsniedz veiktspēju, kādu nosaka Apvienoto Nāciju Organizācijas Eiropas Ekonomikas komisijas (ANO EEK) Noteikumi Nr. 117 – Vienoti noteikumi par riepu saķeri ar slapju virsmu.

2 Bremzēšanas tests uz slapjas ceļa virsmas ar ātrumu no 80 km/h līdz 20 km/h. Testu pēc Michelin pasūtījuma veicis TÜV SÜD no 2017. gada jūnija līdz 2017. gada jūlijam 205/55 R16 91V izmēra riepām, kas uzmontētas uz automobiļa VW Golf 7. Riepas salīdzināšanai: MICHELIN Primacy 4, BRIDGESTONE TURANZA T001 EVO, CONTINENTAL PREMIUM CONTACT 5, DUNLOP BLURESPONSE, GOODYEAR EFFICIENT GRIP PERFORMANCE, PIRELLI CINTURAT0 P7 BLUE.

3 Testi veikti DEKRA testēšanas centrā pēc Michelin pasūtījuma no 2017. gada jūnija līdz 2017. gada jūlijam 205/55 R16 91V izmēra riepām, kas uzmontētas uz automobiļa VW Golf 7. Riepas salīdzināšanai: MICHELIN Primacy 4, BRIDGESTONE TURANZA T001 EVO, CONTINENTAL PREMIUM CONTACT 5, DUNLOP BLURESPONSE, GOODYEAR EFFICIENT GRIP PERFORMANCE, PIRELLI CINTURAT0 P7 BLUE. Noturības tests faktiskās ekspluatācijas vidusmēra apstākļos (D50) 10 000 km distancē ar paredzamo protektora nodiluma noturību līdz 1,6 mm.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli