Kopumā "Maxima Latvija" šogad pašapkalpošanās kasu tīkla paplašināšanā plāno investēt vairāk nekā 1,3 miljonus eiro.


foto;www.maxima.lv
Kopumā "Maxima Latvija" šogad pašapkalpošanās kasu tīkla paplašināšanā plāno investēt vairāk nekā 1,3 miljonus eiro.

“Maxima Latvija” šogad plāno turpināt pašapkalpošanās kasu tīkla paplašināšanu kopumā 16 veikalos visā Latvijā. Pašapkalpošanās kases šogad plānots uzstādīt tādās pilsētās kā Rīga, Kauguri, Valmiera, Limbaži, Saldus, Ķekava un Salaspils. Plānots uzstādīt pašapkalpošanās kases desmit veikalos Rīgā – astoņos “Maxima X” un divos “Maxima XX” formāta veikalos, kā arī sešos veikalos ārpus Rīgas – trīs “Maxima X” un trīs “Maxima XX” formāta veikalos.

„Pašapkalpošanās kasu popularitāte arvien turpina pieaugt – jau 27% no iedzīvotājiem par saviem pirkumiem izvēlas norēķināties pašapkalpošanās kasēs tajos “Maxima” veikalos, kur tās ir pieejamas. Tāpat tendences parāda, ka visbiežāk pircēji pašapkalpošanās kasēs izvēlās norēķināties par mazākiem pirkumiem – vidējā pirkuma summa pašapkalpošanās kasēs ir ap 10 eiro. Šāda tendence liecina par to, ka pircēji pašapkalpošanās kases visbiežāk izmanto tieši tad, kad nepieciešams ātri iegādāties ikdienā nepieciešamākās preces,” norāda "Maxima Latvija" operacionālā vadītāja un valdes locekle Kristīne Āboltiņa.

"Maxima Latvija" veikalos izvietotajās pašapkalpošanās kasēs iedzīvotāji par saviem pirkumiem var norēķināties ar maksājumu kartēm, tai skaitā, ar bezkontakta maksājumu kartēm, un daļā šo kasu arī ar skaidru naudu. Visās pašapkalpošanās kasēs var veikt uzkrājumus "Paldies" kartē un arī norēķināties ar "Paldies" kartē uzkrāto naudu. Tāpat ir iespējams norēķināties ar "Maxima Latvija" dāvanu kartēm, kā arī izmantot "Uzņēmumu karti".

Pašapkalpošanās kasu ieviešana ir viens no soļiem, kā samazināt darbinieku slodzi, kā arī rindas pie kasēm. Vidēji dienā viens kasieris apkalpo aptuveni 400-600 klientus. Savukārt vienas dienas laikā “Maxima Latvija” visos veikalos iepērkas aptuveni 300 tūkstoši iedzīvotāju.

Jau ziņots, ka, sekojot tirgus tendencēm un patērētāju ērtībai, “Maxima Latvija” pašapkalpošanās kases sāka ieviest 2009.gadā. Taču jau 2015.gadā intensīvāk sāka paplašināt pašapkalpošanās kasu tīklu, kas turpinājās arī pērn.

Šobrīd “Maxima Latvija” tīklā ir 163 pašapkalpošanās kases 29 veikalos. Tās ir pieejamas veikalos Rīgā: A.Deglava ielā 67, kur ir 12 pašapkalpošanās kases, veikalā K.Ulmaņa gatvē 88a - 12 pašapkalpošanās kases, veikalā Biķernieku ielā 143 - sešas, veikalā Slokas ielā 115 - 12 pašapkalpošanās kases, veikalā Vienības gatvē 113 - piecas, veikalā t/c "Domina Shopping", Ieriķu ielā 3 - sešas, veikalā Mūkusalas ielā 73 - piecas, veikalā Nīcgales ielā 46a - piecas, veikalā Kurzemes prospektā 141 - piecas, veikalā A.Dombrovska ielā 74 - četras, veikalā Parādes ielā 8 - četras, veikalā Rītupes ielā 2 - četras, veikalā Stūrmaņu ielā 29 - četras, veikalā Jūrmalas gatvē 85 - četras, veikalā Matīsa ielā 23 - četras, veikalā Melnsila ielā 22 - četras, Pilsoņu ielā 1 k-1 - četras, un veikalā Sarkandaugavas ielā 9 - četras pašapkalpošanās kases Kā arī veikalos ārpus galvaspilsētas - Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 141a, pieejamas piecas pašapkalpošanās kases, veikalā Jūrmalā, Talsu šosejā 25, - piecas, veikalā Jūrmalā, Nometņu ielā 11/13 - četras, veikalā Ogrē, Rīgas ielā 23, - piecas, veikalā Jelgavā, Rīgas ielā 11a, - piecas, kā arī veikalā Jelgavā, Driksas ielā 4, - piecas, veikalā Liepājā, Klaipēdas ielā 62, - piecas, veikalā Ādažos, Rīgas gatvē 21, - četras, veikalā Mārupē, Pededzes ielā 1, - piecas, veikalā Jēkabpilī, Brīvības ielā 108 - piecas, bet veikalā Cēsīs, Valmieras ielā 17a, pieejamas piecas pašapkalpošanās kases.

 

SIA „Maxima Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli