Latvijā sociālajos tīklos populārāko slavenību TOP100

Komunikācijas aģentūras A.W.Olsen & Partners projekts Celebrity box saņēma balvu kategorijā "Digital communication" ikgadējā Baltijas konkursā "Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2018". "Celebrity box ir projekts, kurš interesantiem un ievērības cienīgiem produktiem un pakalpojumiem sniedz iespēju nonākt veiksmīgu un Latvijā plaši pazīstamu personu rokās", - komentē Marija Vorkule, Celebrity box projekta vadītāja - "Par godu saņemtajai balvai esam izveidojuši Latvijā sociālajos tīklos populārāko slavenību TOP100".

Patentētais zīmols Celebrity box pastāv jau 2 gadus – šajā laika periodā projektā ir piedalījušies vairāk nekā 20 dažādi zīmoli. “Projekta ietvaros, reizi trijos mēnešos tiek veidoti tematiskie dāvanu komplekti, kurus saņem Latvijā sociālajos tīklos populāri cilvēki: mūziķi, sportisti, blogeri, aktieri, TV zvaigznes. Pirmais Latvijas Instagram-slavenību TOP100 bija izveidots mazu brīdi pirms Celebrity box projekta uzsākšanas 2015. gadā. Kopš tā laika daudz kas ir mainījies. Kā piemēram, Stass Davidovs un Kristaps Porziņģis šajā topā ir mainīti vietām – šobrīd Latvijā populārākais Instagram lietotājs – ir leģendārais basketbolists. Tomēr abas šīs personības joprojām atrodas līderu trijniekā”.

TOP100 listē ir tikušas gan klasiskās slavenības – sportisti, modeles, mūziķi, TV raidījumu vadītāji, gan blogeri. Kā piemēram trešajā vietā atrodas Nastja Svon – Youtuber. Ceturtajā vietā – Laima Vaikule, bet piektajā vietā Anna Grostiņa (modele), kurai seko Daniels Laizāns (sportists), Markus Riva (mūziķis), Jeļena Ostapenko (sportiste), Ginta Lapiņa un Patrīcija Broka (modeles).

Vienlaikus sekotāju skaits nav galvenais kritērijs izvēloties Celebrity box saņēmējus. Kastīšu saņēmēji tiek rūpīgi atlasīti pēc vairākiem kritērijiem, tādiem kā iesaistes līmenis, reālo sekotāju skaits, botu (datorprogrammu viltus radīto sekotāju) un masu sekotāju neesamība lietotāja sekotāju vidū. Īpaša uzmanība tiek pievērsta sekotāju skaitam, kuri ir tieši no Latvijas. “Celebrity box nepārtraukti rada lielu ažiotāžu sabiedrībā: mēs regulāri saņemam jautājumus par to, kā var iegūt vai kur var nopirkt Celebrity box, bet projekts ir ekskluzīvs un savā īpašumā to nav iespējams iegādāties,” piebilst projekta vadītāja.

TOP100 liste ir pieejama šeit: http://bit.ly/2DaOQjE

Bildes: https://failiem.lv/u/a4bhmxxw

Komunikācijas aģentūra A.W.Olsen & Partners savu darbību uzsākusi 2005. gadā, saviem klientiem piedāvājot komunikācijas un mārketinga pakalpojumus. Par aģentūras klientiem ir kļuvuši tādi uzņēmumi kā Kaspersky Lab, L’Oreal Baltic, Zepter, WizzAir, ELVI, Mikrotik, Latvijas Republikas Finanšu ministrija, Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs.

A.W.Olsen & Partners
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli