Wizz Air Noslēdz 2017. Gadu Ar Rekordlielu Pasažieru Skaitu Un 2018


foto: Wizz Air
WIZZ AIR NOSLĒDZ 2017. GADU AR REKORDLIELU PASAŽIERU SKAITU UN 2018. PLĀNO KĀRTĒJO PAPLAŠINĀŠANĀS GADU 28 MILJONI PASAŽIERU UN 24 % IZAUGSME 2017. GADĀ.

Rīga, 2018. gada 12.janvārī: Wizz Air, lielākā zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā un viena no straujāk augošajām lidsabiedrībām Eiropā, šodien paziņoja, ka 2017. gadā ir pārvadājusi rekordlielu skaitu pasažieru, ievērojami paplašinājusi darbību, veikusi līdz šīm lielāko lidmašīnu pasūtījumu, uzsākusi daļēji sponsorētu mācību shēmu jaunajiem pilotiem un ieviesusi vairākus klientu ērtību uzlabojumus.

2017. gadā Wizz Air lētajos lidojumos ir pārvadājusi vairāk nekā 28 miljonus pasažieru, kas ir par 24 % vairāk nekā 2016. gadā. Wizz Air lidmašīnu parkam ir pievienojušies 14 pilnīgi jauni gaisakuģi — ar šīm 13 Airbus lidmašīnām A321 un vienu Airbus lidmašīnu A320 kopskaits ir sasniedzis 88 lidmašīnas. Papildu lidmašīnas ļāva lidsabiedrībā papildus izveidot 600 tiešās darbvietas — tagad lidsabiedrībā strādā vairāk nekā 3500 aviācijas speciālistu, kas atrodas 15 valstu 27 lidostās, tostarp divās jaunākajās WIZZ bāzēs Londonā Lūtonā, Apvienotajā Karalistē, un Varnā, Bulgārijā. Turklāt Wizz Air turpināja izvērst maršrutu tīklu ar vēl septiņām lidostām un vairāk nekā 100 jauniem reisiem, kas ir paplašinājuši tīklu līdz gandrīz 600 maršrutiem uz 145 galamērķiem 44 valstīs.

Cits svarīgs sasniegums šajā gadā bija Wizz Air parakstītais līdz šim lielākais Airbus lidmašīnu pasūtījums par vēl 146 Airbus A320neo saimes lidmašīnu iegādi. Jaunais līgums, kad to būs apstiprinājuši uzņēmuma akcionāri, palielinās WIZZ iesniegtos pasūtījumus Airbus līdz 282 lidmašīnām, nodrošinot paredzēto lidmašīnu piegādes plūsmu līdz 2026. gada beigām un ļaujot lidsabiedrībai turpināt augt, kā arī atjaunināt tās lidmašīnu parku, lai tas joprojām būtu viens no jaunākajiem un efektīvākajiem Eiropā.

Uzsverot vēlmi nodrošināt izcilas ērtības klientiem, Wizz Air ir arī par 50 % palielinājusi bezmaksas bagāžas apjomu, tālāk uzlabojusi tiešsaistes platformas, tostarp moderno tīmekļa vietni un WIZZ mobilo lietotni, kā arī aizsākusi inovatīvus pakalpojumus (cenas fiksēšana, elastīgais ceļabiedrs), lai nodrošinātu saviem klientiem lielāku elastību.

Latvijas reisos Wizz Air 2017. gadā ir pārvadājusi 578 tūkstošus pasažieru, kas ir par 21 % vairāk nekā pirms gada. Apliecinot Wizz Air interesi par valsti, lidsabiedrība 2017. gadā ir uzsākusi lidojumus trijos jaunos, aizraujošos maršrutos no Rīgas lidostas uz Islandi, Itāliju un Izraēlu un paziņojusi par jaunu maršrutu uz Gruziju no 2018. gada marta. Pašlaik lidsabiedrība Rīgā ekspluatē divas lidmašīnas un klientu apkalpošanā nodarbina vairāk nekā 65 apkalpju locekļus, piedāvājot lidojumus uz 13 aizraujošiem galamērķiem deviņās valstīs. Lidsabiedrības darbība Latvijā ne vien nodrošina izdevīgas ceļošanas iespējas starp Latviju un pārējo Eiropu, bet arī stimulē vietējo darba tirgu aviācijas un tūrisma nozarē, šajā gadā atbalstot vairāk nekā 400 darbvietu* saistītajās nozarēs visā valstī. 2018. gadā Wizz Air pārdošanā būs 700 tūkstoši biļešu no Latvijas — par 12 % vairāk nekā iepriekšējā gadā.

Wizz Air vadītājs Jožefs Vāradi sacīja: „2017. gads Wizz Air bija milzīgas paplašināšanās gads. Mēs sasniedzām ievērojamu pieaugumu visos darbības aspektos, padarot WIZZ par vienu no straujāk augošajām lidsabiedrībām un izveidojot pamatu turpmākajai izaugsmei nākamajā desmitgadē. Ar mūsu pārbaudīto zemo izmaksu uzņēmējdarbības modeli, augsti kvalificēto, uz klientiem orientēto komandu, jauno un moderno lidmašīnu parku un izcilas vērtības pakalpojumiem mums ir visas iespējas būt par lietpratīgu klientu iecienīto izvēli visās valstīs, kurās mēs strādājam, un turpināt mūsu konsekvento un straujo izaugsmi, radot vēl vairāk iespēju Eiropā un ārpus tās.”

Par Wizz Air
Wizz Air ir lielākā zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas pašlaik ekspluatē 88 lidmašīnu Airbus A320 un A321 parku un no 28 bāzēm piedāvā lidojumus vairāk nekā 550 maršrutos, savienojot 145 galamērķi 44 valstīs. Wizz Air aptuveni 3,500 aviācijas speciālistu lielais kolektīvs nodrošina izcilu servisu un ļoti zemas biļešu cenas, Wizz Air kļūstot par 28.2 miljonu pasažieru izvēli 2017. gadā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ, un uzņēmums ir iekļauts indeksos FTSE 250 un FTSE All-Share Indices. Wizz Air ir reģistrēta saskaņā ar Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA), Ekspluatācijas drošības auditu (IOSA), kas ir lidsabiedrību drošuma atzīšanas etalons visā pasaulē. Aviation 100, kas ir slavenākais aviācijas izdevums, ir atzinis uzņēmumu par 2017. gada labāko lidsabiedrību Eiropā.

** Starptautiskā lidostu padome iesaka izveidot uz vietas 750 darbvietu uz katru miljonu gadā pārvadāto pasažieru.

Wizz Air
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija