Liela interese par Norvik Bankas senioru nodarbinātības programmu; pieteikušies jau vairāk nekā 50 kandidāti

Norvik Banka oktobrī uzsāka senioru nodarbinātības programmu, kas paredz šogad darbā Norvik Bankā uzņemt vismaz trīs seniorus, bet nākamgad – aptuveni 50 seniorus kā padomniekus finanšu konsultācijām bankas filiālēs visā Latvijā. Teju divu mēnešu laikā saņemti jau vairāk nekā 50 senioru pieteikumi, tostarp no reģioniem.

Lidija Dzene, Norvik Bankas senioru programmas vadītāja, pirmā seniore bankā, norāda: “Esam gandarīti, ka seniori ir atsaucīgi un ieinteresēti ar savām zināšanām un dzīves pieredzi palīdzēt citiem senioriem – bankas klientiem. Tieši šādu iemeslu vadīta pati uzsāku darbu bankā. Saņemtie pieteikumi uz vakantajā vietām rāda – darbā bankā labprāt iesaistītos kā izbijušie skolotāji, tā arī dažādu citu nozaru speciālisti. Ņemot vērā, ka sabiedrība visā pasaulē noveco, senioru iekļaušana darba tirgū ir ļoti nozīmīga.”

Norvik Bankas jaunā iniciatīva nodarbinātības jomā paredz senioru iesaisti aktīvā darbā Norvik Bankā kā padomniekiem bankas filiālēs. Senioriem būs iespēja izvēlēties savām iespējām atbilstošu darba laiku, apgūt zināšanas par jaunākajiem bankas digitālajiem finanšu risinājumiem un savas zināšanas nodot citiem bankas klientiem – senioriem.

Norvik Banka ir starp 10 lielākajām bankām Latvijā pēc aktīvu apjoma, ar plašāko filiāļu un norēķinu grupu tīklu, sasniedzot 63 filiāles visā Latvijā. Banka nodrošina dažādu finanšu pakalpojumu klāstu, atbilstošu individuālām klientu vajadzībām. Norvik Banka lepojas ar jau vairāk nekā 150 tūkstošiem klientu, un šis skaits arvien turpina augt.

Norvik Banka
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  kasko apdrošināšana  vannu restaurācija