Olimpiskā centra viesnīcā arī rudens sezonā notiek aktīva rosība!

Olimpiskā centra "Ventspils" viesnīcā arī rudens sezonā notiek aktīva rosība. Šajā nedēļā viesnīcā uzturas starptautiskā U-20 hokeja turnīra dalībnieki no Baltkrievijas, Dānijas un Austrijas. Savukārt nākamajā nedēļā viesnīcu piepildīs starptautiskā konkursa "Ventspils IT izaicinājums" dalībnieki.

Viesnīca ir iecienīta lietuviešu tūristu vidū, kuri interneta portālā www.gribuatpusties.lv un www.noriunoriunoriu.lv iegādājas Olimpiskā centra “Ventspils” piedāvātos kompleksos atpūtas piedāvājumus par izdevīgām cenām. Šādi izdevīgie piedāvājumi tūristiem tiek piedāvāti tikai klusajā sezonā un tie piesaista salīdzinoši lielu atpūtnieku skaitu.

Rudenī mācības ir atsākušās Ventspils tehnikumā, un tā kā Olimpiskais centrs “Ventspils” ir ilggadējs tehnikuma sadarbības partneris, jauno speciālistu rosība pamanāma arī Olimpiskā centra viesnīcā, kur praktizējas topošie viesnīcu pakalpojumu speciālisti un pavāri.

Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcas telpās atrodas arī augstas klases sportistu sagatavošanas centra naktsmītnes, kopā piedāvājot 6 istabiņas vienpadsmit sportistiem. Vienā daļā no istabiņām šobrīd noris kosmētiskais remonts, tiek mainīta santehnika un uzstādītas jaunas mēbeles. Plānojot nākamā gada viesnīcas budžetu, uzklausītas tiek arī jauno sportistu vajadzības, lai nākamajā gadā nodrošinātu patīkamu un ērtu uzturēšanos Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcā, kas ir sertificēta pēc "Hotelstars Union" viesnīcu kvalifikācijas standarta un ieguvusi "QLatvia" kvalitātes zīmi.

Viesnīcas trīs stāvos ierīkoti divvietīgi, trīsvietīgi un pusluksa numuri, kopā154 vietām. Informācija par Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcas piedāvājumu atrodama mājas lapā www.ocventspils.lv.

SIA "Olimpiskais centrs "Ventspils""
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija