Ūdens ražotāja VENDEN apgrozījums pērn pārsniedza 10 miljonus eiro, aug arī darbinieku skaits


razosana
Dabīgā avotu un minerālūdens ražotājs VENDEN, kas ir viens no tirgus līderiem Latvijā, ļāvis medijiem ielūkoties ražošanas procesā, kā arī informējis par aizvadītā gada biznesa rādītājiem. Uzņēmuma apgrozījums pērn bijis 10,6 miljoni eiro, savukārt augošais darbinieku skaits jau pārsniedz 200. Sniedzot ieskatu visā ūdens ražošanas procesā, uzņēmums kliedējis daudzus mītus, ar kuriem sastapies gandrīz ikviens ūdens ražotājs Latvijā.

 “Aug ne tikai mūsu uzņēmums, bet arī kopējais ūdens tirgus – tiek prognozēts, ka 2017. gadā Latvijā tas ir sasniegs aptuveni 44,5 miljonus eiro, salīdzinājumā ar aptuveni 44 miljoniem eiro 2016. gadā un 41,6 miljoniem 2015. gadā,” stāsta VENDEN izpilddirektors Aldis Škutāns

Tirgus pētījumu dati iezīmē arī ūdens tirgus segmentāciju Latvijā. Datos redzams, ka lielāko daļu tirgus – 41% sastāda minerālūdens, kā nākamais seko dzeramais ūdens (24%), ūdens ar garšām un sporta ūdens sastāda 13%, savukārt avotu ūdens – 6%. Atlikusī tirgus daļa ir ūdens ar privāto marķējumu (etiķetēm) u.c.

Uzņēmuma organizētajā pasākumā pie Mežuļu avota un ražotnē Cēsīs ikvienam klātesošajam bija iespēja personīgi pārliecināties par dabīgā ūdens iegūšanas procesu un visiem drošības pasākumiem, kas tiek ievēroti kvalitātes nodrošināšanai.

VENDEN pamatdarbības veids ir dabīgā avota ūdens un dabīgā minerālūdens ražošana, ūdens lietošanas iekārtu noma, kafijas un saistīto produktu tirdzniecība, kā arī kafijas iekārtu noma. Tas jau vairāk nekā divdesmit gadus darbojas 18,9 litru ūdens biznesā, un ir tirgus līderis šajā ūdens nozares segmentā.

Marta Kive
VENDEN pārstāve
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana