BALTIJAS LABDARĪBAS BALLE  ar Pirmā Baltijas kanāla atbalstu!

Pirmais Baltijas kanāls, savas piecpadsmit gadu jubilejas ietvaros, aicina visus pievienoties 2017. gada 23.septembrī, uz pirmo Baltijas Labdarības Balli (Baltic Charity Ball), kurš norisinās starptautiskā kultūras projekta "BALTIC BALL" ietvaros, Rīgā, kultūras pilī "Ziemeļblāzma".

Šajā zelta rudenī rīdziniekus un tās viesus sagaida viens no grandiozākajiem notikumiem šajā gadā – Baltijas Labdarības balle, kur izsolot partneru un draugu piedāvātās izsoles lotes, tiks atbalstīti jaunie un talantīgie audzēkņi no Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas.

Baltijas Labdarības Balli Latvijā organizē pieredzes bagātie kolēģi no Maskavas - SIA „Venskij Bal Moskva” (OОО Венский Бал Москва) un tās oficiālais pārstāvis Latvijā – SIA “BALTIC BALL”. Projekta mērķis ir pierādīt, ka patiesai mākslai nav robežu un tā veicina dažādu tautību cilvēku garīgo vienotību. Projekta pasākumi ir vērsti uz klasiskās kultūras tradīciju un sabiedrības garīguma atdzimšanu, kā arī jauno talantu atbalstīšanu. Izsolē iegūtie līdzekļi tiks nodoti Rīgas horeogrāfiskai skolai, radošās Latvijas jaunatnes atbalstam.

Baltijas Labdarības Balli apmeklēs vairāk nekā 300 cilvēku – Latvijas un citu Baltijas valstu, kā arī Krievijas, Austrijas, Itālijas, Baltkrievijas, Polijas un Čehijas kultūras, darījumu un politisko aprindu pārstāvji.

Uz balles norises vietu – kultūras pili „Ziemeļblāzma” – viesi tiks nogādāti ar kuģīti no Daugavas krasta. Balle ir lieliska platforma neformālu darījumu kontaktu dibināšanai, kā arī kultūras, humanitāro un lietišķo attiecību starp valstīm un tautām turpmākai attīstībai.

Baltijas Labdarības Balle notiks pasaulē labi zināmās Vīnes Operas balles formātā. Balli pēc tradīcijas atklās 30 debitantu pāri – meitenes un puiši no Baltijas un Eiropas valstīm, kā arī Krievijas, kurus izvēlējusies īpašā Balles komiteja.

Balles laikā izsmalcinātā Gala noslēguma koncertā uzstāsies pasaules operas un baleta zvaigznes: viena no ievērojamākajiem soprāniem uz starptautiskās operas skatuves Kristīne Opolais (Latvija) uzstāsies Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pavadījumā, diriģējot itāļu maestro Sesto Quatrini (Italy); Evgenia Obraztsova (Russia) - Lielā Teātra primabalerīna; Arunas Bizokas un Katusha Demidova (USA) – astoņkārtējie pasaules čempioni balles dejās profesionāļu kategorijā.

Noslēguma koncerta vadītāji: balerīna un aktrise, izcilā baletdejotāja, rīdzinieka Māra Liepas meita – Ilze Liepa (Russia) un aktieris, pazīstamais teātra režisors Andrejs Žagars (Latvija).

Viesus sagaida daudzveidīga un piesātināta deju programma. Valsis, polka un galops Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pavadījumā, bet pēc pusnakts kadriļas – fokstrots, tango, rumba un ča-ča-ča kopā ar džeza orķestri. Galvenais deju meistars būs Vispasaules Sporta deju savienības viceprezidents Stanislav Popov (Russia).

Grandiozais starptautiskais kultūras projekts norisināsies kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, Rīgā, kas uz vienu vakaru pārvārtīsies par pasakainu piedzīvojumu tik daudziem viesiem.

 

Sindija Fridenberga
Pirmā Baltijas kanāla mārkeitnga vadītāja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana