Betsafe: Portāls ss.lv domēnu tuvākajā laikā neatgūs

Portāla ss.lv īpašniekiem pagaidām būs jāsamierinās ar Valsts ieņēmumu dienesta lēmumu atslēgt portāla domēnu, uzskata "Betsafe" bukmeikeri. Iespēju, ka līdz 1. septembrim ss.lv domēns joprojām būs atslēgts, bukmeikeri novērtējuši ar 80% varbūtību.

Skandāls ap populāro sludinājumu portālu ss.lv izsaucis pamatīgu viļņošanos sabiedrībā, ko pagaidām Valsts ieņēmumu dienests nav spējis nomierināt, norāda “Betsafe”. VID argumenti par to, ka portāla īpašnieki nav sadarbojušies un snieguši dienestam vajadzīgo informāciju, lielu sabiedrības daļu nav pārliecinājuši. Īpaši ss.lv aizstāvju rindās sarosījušies vairāki citi IT nozares uzņēmēji, kas speciāli sasauktā preses konferencē paziņoja – VID rīcība citus uzņēmējus aizbiedēs uz ārzemēm.

 Tomēr daļas sabiedrības kritiskā attieksme pret strīdīgo VID lēmumu apturēt ss.lv darbību visdrīzāk rezultātu nemainīs. Dienesta vadītāja Ilze Cīrule ir pārliecināta, ka VID rīkojies juridiski korekti – vismaz par to viņu pārliecinājuši dienesta juristi. Šis Cīrulei ir pirmais lielais pārbaudījums VID ģenerāldirektores amatā, un viņa nebūs gatava piekāpties pāris skaļu virsrakstu un komentāru dēļ, uzskata “Betsafe”. Vienīgais, kas ļaus ss.lv atgūt savu domēnu, ir tiesas lēmums, taču tas var prasīt vairākus mēnešus.

Šobrīd ss.lv jau pārvietojies uz jaunu adresi – ārzemēs reģistrēto ss.com. Tā kā ss.lv zīmols ir ļoti populārs, visdrīzāk portālu lietotāji atradīs arī jaunajā adresē, tādēļ īpašnieki par biznesa iznīkšanu VID lēmuma dēļ pagaidām var neuztraukties, uzskata „Betsafe”.

Betsafe” ir viens no vadošajiem spēļu un izklaides portāliem pasaulē ar īpaši plašu spēļu izvēli un iespaidīgiem vinnestiem. “Betsafe” zīmols pieder Stokholmas fondu biržā kotētajai Betsson AB, kas ir viens no pasaules līderiem interneta azartspēļu nozarē. “Betsafe” darbību Latvijā uzrauga Latvijas Republikas izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija. “Betsafe” atbalsta azartspēļu atbildīgu spēlēšanu un aicina nepārkāpt robežu, kad tās pārstāj būt par izklaidi.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana