Stiprinot partnerību ar "Apple", BITE plāno dubultot "iPhone" pārdošanas apjomus

Palielinoties pieprasījumam pēc "iPhone" viedtālruņiem, mobilo sakaru operators BITE stiprina partnerību ar "Apple" un no 17.jūlija kļūst par ražotāja oficiālo partneri Latvijā. Šīs sadarbības ietvaros BITE šogad plāno dubultot "iPhone" pārdošanas apjomus Latvijā, informēja BITE vadītājs Kaspars Buls.

Kā liecina BITE pārdošanas rādītāji, pieprasījums pēc “iPhone” viedtālruņiem strauji pieaug – pēdējo trīs gadu laikā tas palielinājies par 96%. Šobrīd pārdoto “iPhone” viedtālruņu skaits veido 15% no BITE kopējiem tālruņu pārdošanas apjomiem, taču uzņēmuma mērķis ir palielināt to noietu līdz gada beigām līdz 30%.

“Esam novērojuši, ka Latvijā pieaug pieprasījums pēc “premium” klases viedtālruņu modeļiem, tostarp “iPhone” tālruņiem, kas ir vieni no pieprasītākajiem BITE klientu lokā. Turklāt mūsu šā gada pavasarī veiktās aptaujas dati liecina, ka šā zīmola viedtālruņi plaši tiek izmantoti gan biznesa vidē, gan jauniešu auditorijā. Esam pārliecināti, ka ciešāka sadarbība ar ražotāju mums ļaus būtiski uzlabot klientu “iPhone” viedtālruņu lietošanas pieredzi un būtiski palielināt šo viedtālruņu pārdošanas apjomus,” norāda Buls.

Ņemot vērā “Apple” pārstāvju ieteikumus, BITE ir pielāgojusi savu tīklu speciāli šā ražotāja ierīcēm – tas ir pilnvērtīgi salāgots ar “iPhone” viedtālruņu programmatūru. Tāpat visi BITE pārdevēji ir izgājuši īpašu “Apple” produktu apmācību programmu, kas mobilo sakaru operatoram ļaus turpmāk nodrošināt augstākā līmeņa “iPhone” lietotāju apkalpošanas standartu.

Par godu partnerības stiprināšanai ar “Apple”, mobilo sakaru operators BITE saviem klientiem ir sagatavojis īpašu pārsteigumu. Proti, no šā gada 17.jūlija līdz 13.augustam, iegādājoties jebkuru “iPhone” tālruni BITE klientu apkalpošanas centros un interneta veikalā, BITE uzsauks trīs mēnešu maksu par telefonu un trīs mēnešu maksu par Eiropas tarifu plānu. Piedāvājums attiecas gan uz uzņēmuma esošajiem klientiem, kuri jau lieto kādu no BITE Eiropas tarifu plāniem, gan arī uz jaunajiem klientiem, kuri kādu no šiem tarifu plāniem iegādāsies līdz ar “iPhone” viedtālruni.

Šobrīd uzņēmuma klientu apkalpošanas centros un interneta veikalā pieejami pieprasītākie ”Apple” viedtālruņu modeļi – “iPhone 7”, “iPhone 6S”, “iPhone SE”, “iPhone 7 Plus” un “iPhone 6S Plus”, kā arī citas šī ražotāja ierīces.

BITE jau vairāk nekā desmit gadus nodrošina Latvijas iedzīvotāju vajadzībām atbilstošus mobilo sakaru pakalpojumus. 2016.gadā BITE uzsāka vērienīgu attīstības programmu, investējot infrastruktūrā, tehnoloģijās un klientu servisā 11,8 miljonus eiro. 2016.gada nogalē BITE visā Latvijā bija 710 bāzes stacijas. BITE internets ir pieejams 90% Latvijas iedzīvotāju. Pašlaik BITE strādā vairāk nekā 600 darbinieku un visā Latvijā ir 39 klientu apkalpošanas saloni.

BITE
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana