Dažu dienu laikā pensiju plānam "INDEXO Izaugsme" jau uzticēti 6,5 milj. EUR...


Valdis_Siksnis_INDEXO_valdes_priekssedetajs
Dažu dienu laikā pensiju plānam "INDEXO Izaugsme" jau uzticēti 6,5 milj. EUR, piesaistot dalībniekus ar augstāko vidējo uzkrājumu tirgū


Pensiju plāns "INDEXO Izaugsme" dažās pirmajās darbības dienās piesaistījis gandrīz tūkstoti dalībnieku un 6,5 milj. EUR. Plāns, kuru raksturo zemas pārvaldīšanas izmaksas un moderna ieguldījumu politika, izsaucis īpašu atsaucību tieši starp cilvēkiem ar lielāku pensijas kapitālu. Vidējais "INDEXO Izaugsme" dalībnieku uzkrājums (7060 EUR) gandrīz 3 reizes pārsniedz 2. pensiju līmeņa vidējo uzkrājumu. Tas ir arī augstākais vidējais uzkrājums starp visiem tirgū pieejamajiem pensiju plāniem.

Valdis Siksnis, INDEXO valdes priekšsēdētājs: “Esam gandarīti par straujo sabiedrības atsaucību mūsu iniciatīvai – ieviest konkurenci 2. pensiju līmeņa tirgū. Četrpadsmit gadus esam maksājuši bankām pārāk augstas komisijas par vāju rezultātu. INDEXO klientu pieteikumu dinamika liecina, ka INDEXO projekts jau ir izdevies. Cilvēki ar nepacietību gaidīja mūsu radīto alternatīvu un uzticas INDEXO komandai.”


Toms_Kreicbergs_INDEXO_izpilddirektors

Salīdzinot ar līdzšinējo tirgus spēlētāju vidējo izmaksu līmeni pēdējo piecu gadu laikā, plāna “INDEXO Izaugsme” pārvaldīšanas izmaksas ir uz pusi zemākas (viena, fiksēta komisija 0,75 % gadā; mainīgā komisija netiks ieturēta). “INDEXO Izaugsme” raksturo arī moderna ieguldījumu politika, kas balstīta indeksiem piesaistīto fondu izmantošanā. Tas ir risinājums, kuru izmanto aizvien vairāk pasaules lielāko pensiju pārvaldītāju.

Toms Kreicbergs, INDEXO izpilddirektors: “Redzam, ka pirmie, kas piesakās INDEXO, ir cilvēki, kuri labi orientējas finanšu jautājumos un atpazīst mūsu piedāvājuma priekšrocības. Tas mums ir liels kompliments. INDEXO nākamais izaicinājums būs uzrunāt arvien plašāku sabiedrības daļu. Tādēļ organizēsim regulārus finanšu izglītības pasākumus, seminārus un tikšanās, kas paredzēti cilvēkiem ar dažāda līmeņa sagatavotību finanšu jautājumos.”

“INDEXO Izaugsme” atbilst identiski augstiem drošības standartiem kā jebkurš pensiju plāns tirgū. Visi līdzekļi tiek turēti nošķirti turētājbankā “Swedbank” AS un dubultai drošībai visus darījumus apstiprina gan INDEXO, gan turētājbanka. Visas darbības tiek veiktas regulatora uzraudzībā.

Ieguldījumu plāna “INDEXO Izaugsme” nosacījumi saskaņoti ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru (VSAA) un Finanšu un kapitāla tirgus komisiju (FKTK). Ieguldījumu plāna prospekts pieejams mājaslapā [u]www.indexo.lv[/u], kā arī INDEXO birojā Rīgā, Elizabetes ielā 13-1. Ieguldījumu plāns piemērots tiem, kam līdz pensijai atlikuši vismaz 10 gadi.

Pieteikties ieguldījumu plānam “INDEXO Izaugsme” iespējams dažu minūšu laikā, sekojot vienkāršām norādēm INDEXO mājaslapā [u]www.indexo.lv[/u].

INDEXO projekta aizsācēju vidū ir vairāk nekā 30 veiksmīgi un sabiedrībā zināmi Latvijas uzņēmēji, tostarp kādreizējais bankas Nordea Latvijas filiāles vadītājs Valdis Siksnis, Normunds un Jānis Bergi (SAF Tehnika, Mobilly), Svens Dinsdorfs (ELKO), Elmārs Gengers (Tieto), Juris Grišins (Capitalia), Deniss Kairāns (Colliers), Bank M2M Europe vadītājs Roberts Idelsons, ķirurgs Kaspars Feldmanis, zvērināti advokāti Filips Kļaviņš un Raimonds Slaidiņš, un daudzi citi.

Plašāk par pensiju plānu “INDEXO Izaugsme” un tā nosacījumiem: [u]www.indexo.lv.[/u]

 

Ieva Keviešena
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas