SAKRET Igaunijas rūpnīca svin desmit gadu jubileju; pusgadā apgrozījums aug par 11% pret iepriekšējo gadu

AS "Sakret Holdings" Igaunijas rūpnīca, svinot 10 gadu jubileju, spējusi iegūt vairāk nekā 30% tirgus un saglabāt stabilu izaugsmi, pirmajā pusgadā audzējot apgrozījumu par 11% pret iepriekšējā gada tādu pašu periodu.

Tieši pirms desmit gadiem, 2007.gada 13.jūlijā, tika izveidota “Sakret” rūpnīca Igaunijā, ieguldot vairāk nekā astoņus miljonus eiro. Tobrīd tās bija lielākās Latvijas uzņēmuma investīcijas kaimiņvalstī. Desmit gadu laikā uzņēmums izveidojis profesionālu un veiksmīgu darbinieku komandu, kas pēdējā pusgada laikā veicinājusi apgrozījuma pieaugumu par 11%, lai arī būvniecības tirgus valstī palielinājies vien par 7%.

“Man ir patiess prieks, ka “Sakret” spējis tik veiksmīgi attīstīties kaimiņvalstī, kļūstot par nopietnu spēlētāju. Pēdējos gados Igaunijas rūpnīca palielinājusi darbības jaudu, pavisam nesen pārgājusi uz divu maiņu darbu, tādējādi kļūstot vēl produktīvāka. Ņemot vērā to, ka Igaunijas tirgus ir augošs un investīcijas arvien palielinās, esmu pārliecināts, ka tuvāko gadu laikā “Sakret” spēs iekarot arvien lielāku patērētāju uzticību,” saka rūpnīcas direktors Kaspars Pacēvičs, piebilstot, ka apgrozījums pērn sasniedzis 5,7 miljonus eiro. Gada laikā plānots investēt vēl papildu līdzekļus ražošanas jaudu palielināšanai, tādējādi turpinot audzēt tirgus daļu un apgrozījumu.

Pašreiz “Sakret” Igaunijā ražo vairāk nekā 100 produktus, piedāvājot tos gan vietējam patēriņam, gan arī eksportējot uz Skandināvijas valstīm, lielākoties uz Somiju.

AS "Sakret Holdings" ir lielākais sauso būvniecības materiālu ražotājs Baltijā. AS "Sakret Holdings" ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums un tā sastāvā ietilpst sauso un lietošanai gatavo būvmaisījumu ražošanas uzņēmumi Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. AS “Sakret Holdings” sadarbojas ar vairākām augstskolām un mācību iestādēm Baltijas valstīs, realizējot gan pētniecību, gan attīstot dažādus kopprojektus.

 

Rūta Grikmane
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi