Latvijas un Igaunijas tirgū ienāk "Spilvas" jaunā produktu līnija – WOK mērces

Attīstot Austrumu virtuves piedāvājumu Latvijas un Igaunijas tirgū, uzņēmums "Orkla Foods Latvija" ir uzsācis jaunas produktu līnijas – WOK mērču – ražošanu. Jaunie produkti tiek ražoti "Orkla Foods Latvija" ražotnē Babītes novada Spilvē.

Jaunās kategorijas produktus izstrādāja tehnologi Latvijā, taču to receptūras balstītas autentiskos Austrumu virtuves produktos. Latvijas un Igaunijas tirgum ir izvēlētas Eiropā populārākās un saprotamākās Austrumu virtuves garšas.

Tehnologu izaicinājums bija ne tikai garšas īpašību, bet arī viegla pielietojuma nodrošināšana. Mūsu uzdevums ir panākt to, lai katrs, kurš paņēmis rokā pannu un izmanto WOK mērci, var sajusties kā Austrumu virtuves pavārs,” informē Dana Erciņa-Užāne, „Orkla Foods Latvija” mārketinga direktore.

Orkla Foods Latvija” ražotnē Babītes novada Spilvē ir saražoti 9000 jaunā produkta vienību. Turpmākie ražošanas apjomi, nenoliedzami, būs atkarīgi no tā, kā gardēži Latvijā un Igaunijā novērtēs jauno produktu līniju.

Labā ziņa visiem, kuri pievērš uzmanību produkta saturam ir tā, ka jaunās produktu līnijas ražojumi nesatur krāsvielas, konservantus un E vielas. To spējam nodrošināt, pateicoties tehnoloģijām un iekārtām, kuras uzņēmumā esam ieviesuši pēdējo trīs gadu laikā. Svarīgu ražošanas posmu nodrošina 2014. gada nogalē uzstādītais pasterizācijas tunelis, kurā uzņēmums investēja 700 000 eiro un kas ļauj nodrošināt liela apjoma ražošanu bez konservantiem,” skaidro „Orkla Foods Latvija” mārketinga direktore.

Uzņēmuma „Orkla Foods Latvija” ražojumu eksporta tirgi ir ASV, Čehija, Dānija, Igaunija, Īrija, Kanāda, Krievija, Lielbritānija, Lietuva, Norvēģija, Slovākija, Somija, Ukraina, Vācija, Zviedrija.

Orkla Foods Latvija” ir viens no modernākajiem un lielākajiem ēdienu un ēdiena piedevu ražotājiem Latvijā un Baltijas valstīs. Uzņēmums ar nosaukumu „Orkla Foods Latvija” strādā kopš 2015. gada decembra, kad tika pabeigta „Orkla” grupai piederošo kompāniju SIA „Spilva” un AS „Gutta” apvienošana vienā uzņēmumā. Jau vairāk nekā 20 gadus Latvijā un arī tās kaimiņvalstīs ir pazīstami un iecienīti uzņēmuma zīmoli un produkti, kas pieejami tādās kategorijās kā tomātu mērces un kečupi, majonēzes, dresingi, konservēti dārzeņi, ievārījumi un deserti, mārrutki un sinepes, zupas un otrie ēdieni, garšvielas, sulas un nektāri, dzeramais ūdens un kvasa dzēriens, smūtiji.

Vairāk: www.orklafoods.lv

„Orkla Foods Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana